Pridať inzerát

Práca v sklade

Wenti s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa v sklade s nábytkom a bytovými doplnkami. Môžete vykonávať viacero pozícií, ktoré sú súčasťou práce skladníka a využívať rôzne zariadenia, ktoré sú k tomu potrebné.

- príspevok na cestovanie
- príspevok pri používaní vlastného auta
- príspevok na stravu (je možné stravovať sa na prevádzke)
- ubytovanie je ZDARMA
- na mieste je slovenský koordinátor
- možnosť záloh
- práca je turnusová
- práca je vhodná aj pre páry

- výhodou je znalosť niektorého z jazykov: nemecký, anglický, ruský alebo poľský
- výhodou je vlastné auto a vodičský preukaz
- výhodou je aj preukaz VZV

- pri výkone práce sa využívajú elektrické paletové vozíky a iné zariadenia (papiere a školenie zabezpečujeme na mieste)

Zabezpečujeme testy na COVID-19, zabezpečujeme aj bezproblémový prechod hraníc.
Všetci naši zamestnanci sú testovaní a ak je to potrebné, zabezpečujeme aj opakované testovanie na mieste výkonu práce.

! Bez poplatkov za sprostredkovanie práce!

Kontakt:
+ 421 903 431 350, info@c-group.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad s nábytkom a bytovými doplnkami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - základy

C /group connect center je voľným zoskupením, ktoré zastrešuje spoločnosti zaoberajúce sa poskytovaním pružných personálnych riešení, založených na princípe kooperácie – kooperujúcich spoločností, t.j. objednávateľ-dodávateľ.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tallerova 4
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt