Pridať inzerát

Skladník/Skladníčka

Weltfit s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacZatiaľ by to bolo na polovičný úväzok, čiže do budúcna základná hrubá mzda 739 eur. Polovičný úväzok cca 370 eur mesačne. Odmeny podľa produkcie. Odmeňujeme na základe výkonu. Toto nie je žiadny fix:) Vaša výplata sa bude odvíjať od počtu zabalených balíkov a iných pre nás dôležitých vecí, ktoré chceme oceňovať a tým pádom tam smerovať Vašu pozornosť. Vaša výplata teda bude určite o dosť vyššia.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude udržiavať dokonalý poriadok v skladových priestoroch, príjem tovaru, príprava balíkov a ich expedícia, komunikácia so zákazníkmi a kuriérom, práca v skladovom hospodárstve programu Money S.

Hľadáme precízneho, usmiateho človeka, ktorý vidí zmysel v tom, že to ako zabalí a pripraví balík nášmu zákazníkovi, je v skutočnosti oveľa viac než len kus fólie alebo kartónovej krabice. Chceme našim zákazníkom dodať zdravie, kvalitu, osobný prístup, ústretovosť. Tým nemyslím, že sa treba zabávať s každým balíkom ako s maľovaným vajíčkom. Myslíme tým to, že to proste treba robiť dobre, sústredene, efektívne a ideálne bez chýb.
Množstvo adries, štítkov, mien, počtov kusov, rôznych typov produktov, balík za balíkom. To chce ozaj plnú schopnosť sústrediť sa.
Všetky dodatočné náklady spojené s odosielaním produktov, ktoré mali a neboli poslané, sú na naše náklady. A preto samozrejme by mal človek venovať plnú pozornosť tomu, aby bolo dodané to, čo má byť dodané - v takom čase, ako sme sľúbili, na adresu, akú chce zákazník, so správnym štítkom.

Momentálne sa pohybuje počet balíkov cca 80 kusov denne, do budúcna sa objemy budú zvyšovať a preto rátame s tým, že sa táto pracovná pozícia bude meniť z čiastočného na plný úväzok do cca 3-4 mesiacov.

Všetko Vás vieme naučiť, zaškoliť.

Práce je tu nad hlavu:)

Budete členom skvelého tímu, plného entuziazmu a lásky k svojej práci. Naša práca je našim poslaním. Radi pomôžeme, keď je treba.

Je tu možnosť kariérneho rastu, prevzatia väčšej zodpovednosti, priradenie inej agendy, podľa toho, čo Vás baví, čo viete a kde by ste sa chceli realizovať.

Veríme, že ten kto sa neposúva vpred, v skutočnosti cúva:) Takže vzdelávanie je u náns veľmi dôležité.
Hráme fér a to isté očakávame od Vás.

Tešíme sa na Vás:)

vzdelávanie
perfektný kolektív, dobrá nálada:)
tímbildingy
bonusy, zľavy na produkty
káva, čaj, ovocie v kancelárií

Napíšte na nadasiova@medvednatural.sk prečo chcete pre nás pracovať a pošlite svoj životopis.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Money S3 - Základy

- precíznosť
- efektivita
- plné sústredenie
- dobrá komunikácia
- schopnosť prevziať hmotnú zodpovednosť

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2007. Venujeme sa predaju produktov na podporu zdravia. Našim cielom je pomáhať ľudom žiť kvalitnejší život, aby si ho užívali čo najdlhšie a v čo najlepšom zdraví. Našou motiváciou sú úsmevy, poďakovania od ľudí, ktorým sme pomohli dobrou radou, pochopením ich zdravotných potiaží. Poskytujeme oveľa viac než kvalitné produkty. Šírime povedomie, vzdelávame, informujeme ľudí o tom, čo všetko sa dá dosiahnuť zmenou stravy a dobrým nastavením výživových doplnkov. Je to krásna práca, ktorá nás veľmi baví.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci