Pridať inzerát

Účtovník/Účtovníčka

Weltfit s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiacnehľadáme človeka na zamestnaneckú zmluvu, no preto, že sa táto kolónka nedá nevyplniť:), uvádzame základ hrubej mzdy 3 platovej triedy. Na živnosť rátame s nákladom na Vašu prácu 1100 eur.
  • Termín nástupu: 3.12
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2007. Venujeme sa predaju produktov na podporu zdravia. Našim cielom je pomáhať ľudom žiť kvalitnejší život, aby si ho užívali čo najdlhšie a v čo najlepšom zdraví. Našou motiváciou sú úsmevy, poďakovania od ľudí, ktorým sme pomohli dobrou radou, pochopením ich zdravotných potiaží. Poskytujeme oveľa viac než kvalitné produkty. Šírime povedomie, vzdelávame, informujeme ľudí o tom, čo všetko sa dá dosiahnuť zmenou stravy a dobrým nastavením výživových doplnkov. Je to krásna práca, ktorá nás veľmi baví.

Hľadáme nadšenca do účtovníctva s pracovnými skúsenosťami v tomto odbore cca 2-3 roky.
Chceme medzi seba človeka s prirodzenou zodpovednosťou, s bystrým umom, ktorý rozumie svetu účtovníctva a zároveň má chuť pracovať pre firmu, ktorá je na vzostupe a smeruje zo Slovenska minimálne do celej Európy:)
Sme firma, ktorá doteraz fungovala o dvoch ľuďoch, no rozrastáme sa.
Okrem fakturácie, spracovanie DPH, vedenie podvojného účtovníctva. určite budeme potrebovať človeka aj na mzdové účtovníctvo.
Prax v Money S3 výhodou.

Sme tím, ktorý má jasný cieľ. Máme veľký potenciál a vlastného účtovníka/účtovníčku sme sa rozhodli mať preto, že máme vysoký objem faktúr.

Vaša práca bude zo začiatku koordinovaná Senior účtovníkom, aby sme prekonali možné nástrahy pri vstupe do novej firmy.

Máme radi dobrú náladu, odbornosť, otvorenú myseľ.

Dôležitá je pre nás hlavne ochota učiť sa a ochota hľadať riešenia.

Zároveň je pre nás veľmi dôležité, aby Vaša existujúca agenda neobsahovala denné práce pre iné firmy. Práce je u nás naozaj dosť. Bolo by to mätúce a potenciál chýb by sa tým zvyšoval.
Samozrejme je možné, aby ste robili iným subjektom (živnostníkom) daňové priznannia na základe paušálnych výdavkov.

Sme firma, ktorá sa venuje zdraviu, čiže to sú hlavné možné benefity do budúcna - vo forme výživových doplnkov, prípadne vzdelávania v danej oblasti, rôznych zliav.

Dbáme na vzdelávanie a veríme v spoluúčasť na jeho financovaní.
Sme veľmi dynamická firma a preto je tu určite možnosť sa realizovať, budovať kariéru a v rámci firmy rásť na vedúce pozície.

Prosím píšte na praca@medvednatural.sk, odpisujeme každému uchádzačovi/uchádzačke.
Pošlite svoje CV a do sprievodného textu prosím uveďte, prečo sa zaujímate o túto pracovnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

Money S3 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- vysoká miera osobnej etiky
- orientácia na riešenie
- precíznosť

Počet zamestnancov

2 zamestnanci