Pridať inzerát

F&B manažér

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 v skúšobnej dobe, následne po prehodnotení 1100 EUR/brutto/mesiac, 13. plat zmluvne dohodnutý
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- je nadriadený všetkým prevádzkovým pracovníkom, ktorých riadi, usmerňuje, odborne vedie a kontroluje
- riadi, organizuje a zabezpečuje denný chod stravovacej a ubytovacej prevádzky
- zostavuje jedálne a nápojové lístky za ktoré zodpovedá obsahom, správnou kalkuláciou a správnou cenou
- dohliada na expedíciu jedál v kuchyni a obsluhu v odbytových strediskách
- zodpovedá za správne spracovanie údajov v programe Blue Gastro
- zodpovedá za dodržiavanie HACCP

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 v skúšobnej dobe, následne po prehodnotení 1100 EUR/brutto/mesiac, 13. plat zmluvne dohodnutý

- možnosť celodennej zamestnaneckej stravy
- možnosť využívania wellness a fitness centra v hoteli
- príjemné prostredie v luxusnom wellness hoteli

- prosíme zaslať motivačný list a životopis v slovenskom jazyku
- uchádzačov, ktorý splnia naše požiadavky budeme následne kontaktovať a pozývať na pohovory
- prosíme zasielať životopisy uchádzačov z okolia Vysokých Tatier, Popradu, prípadne blízkeho okolia kvôli ubytovaniu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prevádzka hotelov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

F&B manažér
2

- príjemné vystupovanie voči klientom
- samostatnosť pri riešení úloh

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje luxusný Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wellness Hotel Borovica****
Štrbské Pleso č. 3
059 85 Štrbské Pleso