Pridať inzerát

Koordinátor zákaziek

Welding, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000,-€, finálna výška závisí od kvalifikácie a pracovných skúseností, celková mzda rozdelená 80% fixná zložka, 20% variabilná zložka.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a kontrola vecného, termínového a nákladového plnenia pridelenej
zákazky v procese prípravy riešenia, výroby a expedície
- operatívna komunikácia so zahraničným zákazníkom o priebehu riešenia projektu
podľa prijatého harmonogramu a požiadaviek na kvalitu výstupov
- riešenie externých kooperácií,
- pomoc pri riešení technologických problémov vo výroba.

Firma okrem stabilného pracovného miesta v prosperujúcej spoločnosti ponúka:
- možnosť výhodného ubytovania v novootvorenej podnikovej ubytovni (v areáli firmy),
- mimoriadne prémie a odmeny ( jubileá, za odporúčanie nového zamestnanca atď.),
- príspevky na stravu,
- možnosť pracovať nadčasy, príplatky (niektoré nad rámec zákona)
- bohatý sociálny program ( športový deň, deň detí, koncoročné posedenie, ...)
- príspevky na šport, kultúru a vzdelávanie ( odborné školenia, jazykové kurzy, divadlo, fitness...)

Oslovíme len vybraných uchádzačov o prácu, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky, danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

požadované odbory: strojárske , technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevyhnutná znalosť anglického (nemeckého) jazyka minimálne na úrovni B1-B2 podľa stupnice SERR (plynulá a spontánna komunikácia)
- znalosť čítania technických výkresov výhodou
- dobré organizačné a riadiace schopnosti
- prax v strojárskej spoločnosti - veľká výhoda, nie však podmienka
- zodpovednosť, lojalita, schopnosť pracovať systematicky, nezávisle a samostatne
- zvládanie stresových a záťažových situácií

Welding, s.r.o. je súkromnou strojárskou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu strojných a stavebných oceľových konštrukcií. Zvláštna pozornosť sa venuje výrobe nosných konštrukcií technologických zariadení (statory, základové rámy, rotory a ďalšie príslušenstvá veľkých elektromotorov, oceľové konštrukcie visutých priestorovo orientovaných dráh do zábavných parkov, tlakové a netlakové časti energetických zariadení, technologické zariadenia pre vibračnú a automobilovú techniku, dynamicky namáhané oceľové konštrukcie,cestné a mostové dilatácie, a ďalšie výrobky). Takmer celá produkcia spoločnosti Welding, s.r.o. je predmetom exportu na západoeurópsky trh, kde sú jej odberateľmi poprední výrobcovia elektromotorov, energetických zariadení, technologických zariadení, horských dráh do zábavných parkov, cestných a mostových dilatácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pod Kalváriou 8/1278
955 01 Topoľčany