Pridať inzerát

Prípravár, potrubár, montér

WELDING & TESTING OF MATERIALS, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacV prípade práce na živnosť je mzda 13,50 EUR/hodinu. Možná odmena v závislosti od pracovných výkonov.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné čítanie výkresov, presné delenie materiálov, skladanie podzostáv, príprava zvarových plôch pre zváranie, povrchová úprava plôch po zváraní a príbuzné činnosti súvisiace so zváraním a montážou potrubných systémov a konštrukcií, práca na obslužných plošinách.

Práce sú v rámci Slovenska, prevažne Žilina, Ružomberok a Česká republika Nošovice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Montážne práce

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, výhodou je skúsenosti a oprávnenie na obslužné plošiny a vysokozdvižného vozíka (oprávnenia vieme zabezpečiť) - nutné pre výkon činnosti.

Spoločnosť WELDING & TESTING OF MATERIALS, s.r.o. sa zaoberá výrobou oceľových konštrukcií a potrubných rozvodov, nedeštruktívnymi skúškami materiálov NDT a vzdelávaním v oblasti zvárania a defektoskopie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov