Pridať inzerát

Recruit & Admin support (zástup počas MD/RD)

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné organizovanie a realizovanie procesu náboru a výberu zamestnancov
• Príprava a zadávanie personálnej inzercie; aktívne oslovovanie potencionálnych kandidátov - písomná, telefonická a osobná komunikácia so záujemcami o prácu
• Realizácia pohovorov s vybranými kandidátmi
• Podpora vedenia personálnej agendy a archivácia dokumentov.
• Správa evidencie uchádzačov o zamestnanie v internej databáze, vykonávanie iných administratívnych činnosti podľa potreby
• Reporting

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Ročná odmena až do výšky jedného platu
• MultiSport karta
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, vianočný a veľkonočný balíček, letná párty, vitamínové dni, narodeninová odmena)

Ďakujeme za všetky reakcie, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosť z recruitmentu a aktívneho vyhľadávania uchádzačov výhodou
• schopnosť samostatnej práce, proaktívny prístup k práci
• znalosť Zákonníka práce
• znalosť maďarského jazyka výhodou
• veľmi dobré komunikačné a argumentačné zručnosti
• orientácia na výsledok a schopnosť doťahovať veci do konca
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe
• prinášanie inovatívnych a kreatívnych prístupov

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), ktorá má pobočky v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre vaše požiadavky. Je úplne jedno, ktorú úlohu chcete outsourcovať – náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby vaše očakávania nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov