Manipulačný pracovník/Pracovník expedičnej plochy - jednozmenná prevádzka

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ 280 EUR výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manipulácia s tovarom
• Prekladanie tovaru
• Kontrola vychystaného tovaru na nakládku
• Označovanie tovaru vychystaného na nakládku
• Nakládka vozidiel
• Spracovanie dokumentácie k nakládke vozidla
• Inventarizácia
• Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• Starostlivosť o zverené pracovné prostriedky

Práca v jednozmennej prevádzke (pondelok - piatkok).

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Bonus za odporúčanie kandidáta
• Platný preukaz na NZV výhodou (nie je podmienkou- prípadné obnovenie zabezpečíme)
• Ročná odmena až do výšky jedného platu
• MultiSport karta
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, vianočný a veľkonočný balíček, letná párty, vitamínové dni, narodeninová odmena)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis.
Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Manuálna zručnosť
• Skúsenosť s prácou na NZV
• Chuť učiť sa nové veci
• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť
• Samostatnosť
• Skúsenosti s prácou v sklade – výhodou

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), ktorá má pobočky v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre vaše požiadavky. Je úplne jedno, ktorú úlohu chcete outsourcovať – náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby vaše očakávania nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov