Pridať inzerát

Vodič/ka vysokozdvižného vozíka

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

  • Miesto práce: WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s r.o., Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacPriemerná výška mesačnej hrubej mzdy môže dosahovať viac ako 1000 EUR brutto v závislosti od Vašich individuálnych schopností a skúseností.
  • Termín nástupu: ineď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie štandardných skladových činností (príjem, výdaj, naskladnenie, vyskladnenie tovaru)
• Vykládka a nakládka nákladných vozidiel podľa DL
• Interné presuny tovaru v rámci firmy
• Priebežná kontrola funkčnosti a čistoty skladových zariadení, mobilného parku, strojov a hlásenie porúch vedúcemu zmeny

Práca v dvojzmennej prevádzke (pondelok – piatok).

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné lístky v hodnote 3,90 EUR plne hradené zamestnávateľom
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Platný preukaz na VZV/NZV výhodou (nie je podmienkou- prípadné obnovenie zabezpečíme)
• Ročná odmena až do výšky jedného platu
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, vianočný a veľkonočný balíček, letná párty, vitamínové dni, narodeninová odmena)
• Hradené poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania u zamestnancov na dobu neurčitú

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Prax vo vedení VZV/NZV je podmienkou
• Zodpovednosť, samostatnosť a proaktívny prístup k práci
• Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke

Weindel Logistik Service SR spol. s. r. o., je stredne veľká logistická spoločnosť poskytujúca logistické služby v oblasti copackingu, skladovania a dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Weindel Logistik Service SR spol. s. r.o.
Diaľničná 2
903 01 Senec