Pridať inzerát

SENIOR vývojář integrací (80-120 tis., remote)

Webtown, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 000 - 120 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyvíjíme nový unikátní produkt - integrační platformu, která propojuje služby s e-shopovými a dalšími podnikovými systémy. Pokud máš zkušenosti z integračních projektů, kde jsi bojoval s větrnými mlýny, tak ti místo toho můžeme nabídnout zajímavou práci na smysluplném řešení nové generace.

Co čekáme

  • znalost PHP
  • zkušenost s integracemi
  • výhodou je zkušenost s architekturou systému a chuť promlouvat do rozvoje našeho řešení

Co za to

  • 80 - 120 tis.
  • dovolená, sick days

V čem pracujeme

Máme rádi nové, ale již odzkoušené, které nám zjednoduší práci a nejsou blackboxem v našem prostředí. Pracujeme v PHP8 a kromě toho používáme MySql, Redis, Sphinx, Laravel, CI, Code Review, Slack a další drobnosti, o kterých se s tebou rádi pobavíme osobně.

Naše práce a hodnoty

Jsme malý tým s důvěrou špičkových klientů. S tím, abychom je obsloužili naplno, nám pomáhají vnitřní procesy (nepleť si s byrokracií), otevřenost ke zpětné vazbě, a částečně také perfekcionalismus a neochota smířit se s Bčkovými výstupy.

Informace o náboru