Pridať inzerát

Customer Support Specialist

Webglobe, a.s.

  • Miesto práce: Stará Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac* Konečná mzda môže byť vyššia v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Orientuješ sa aspoň v základných technologických pojmoch? Máš chuť sa učiť nové veci a spoznať super partiu ľudí? Ak ťa láka aj mať rôznorodú prácu s každodennými výzvami, tak si určite sadneš s našim päťčlenným tímom rovnako naladených špecialistov, ktorým nechýba zmysel pre humor a spoločná chuť dotiahnuť veci do konca.

Čo budeš robiť:
• Denne vybavovať požiadavky zákazníkov (telefonicky, e-mailom, onlinechat)
• Poskytovať technický support
• Úzko spolupracovať s administrátormi pri riešení požiadaviek zákazníkov
• Podieľať sa na interných projektoch

• Moderné HW vybavenie podľa vlastného výberu
• Priestor pre perspektívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a inovácií na zaujímavých projektoch
• Zázemie dynamicky rastúcej a stabilnej spoločnosti
• Podpora vo vzdelávaní a profesijnom rozvoji
• Webhosting zadarmo pre vlastné projekty
• Firemné kurzy angličtiny
• Home Office
• Neformálne a priateľské pracovné prostredie v kolektíve nadšencov pre moderné technológie
• Celofiremné teambuildingové akcie
• Výborná káva, čaj a čerstvé ovocie v kuchyni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Budeš potrebovať:
• Mať veľmi dobré komunikačné schopnosti – písomný aj ústny prejav
• Zvládať prácu pod tlakom s chladnou hlavou – niekedy to môže byť trošku “tvrdší oriešok”
• Vedieť veci dotiahnuť do konca
• Zvládať prácu na smeny (denné smeny)
• Orientáciu na spokojnosť zákazníka
• Byť tímový hráč, ktorý vie riešiť svoje úlohy zodpovedne a samostatne
• Mať pozitívny vzťah k technológiám a snažiť sa byť stále v obraze – mať chuť učiť sa nové veci
• Vedieť komunikovať v angličtine na pokročilej úrovni slovom aj písmom
• Skúsenosti s CMS WordPress sú výhodou

Páči sa Ti, čo robíme a chceš sa stať súčasťou našej partie? Pošli nám svoj životopis. Povieme Ti viac o našej predstave a radi si vypočujeme tú Tvoju.

Sme skupina vytvorená z niekoľkých slovenských a českých firiem, kde domény, webhosting, servery a web na pár kliknutí sú hlavné produkty, ktoré nás bavia a živia zároveň. Značku Webglobe budujeme už viac, ako 20 rokov. Pred 8 rokmi sme sa spojili s firmou Yegon a stali sme sa dvojkou na Slovenskom webhostingovom trhu ako Webglobe - Yegon. Do svojho portfólia sme postupne pridali menšie hostingové značky ako Nic.sk, Atlantis Systems, Premium Hosting, Webhostinyg.sk a iné. Po vstupe investora sme sa rozhodli k návratu k pôvodnej značke Webglobe a začali sme expandovať do Česka, kde značku budujeme kompletne od začiatku na základoch najlepších firiem z odboru, ktoré sme za posledné 3 roky kúpili. Patria nám napr. značky Ignum.cz, Stable.cz, Savana.cz, Hosting90.cz, Endora.cz, alebo Onebit.cz a niekoľko ďalších. Tím Webglobe aktuálne tvorí cca 100 ľudí pracujúcich v Prahe, Bratislave, Děčíne, Brne, Jablonci nad Nisou a Niši. Novú pobočku máme aj v Srbsku. Nakročené k tomu máme už teraz celkom slušne. Naše služby dnes využívajú stovky tisíc zákazníkov, ktorí nám generujú obrat v desiatkach miliónov EUR ročne. A nie sme na to sami – oporu máme v silnom investičnom fonde Sandberg Capital, ktorý nám pomáha prerážať cestu do Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov