Pracuj len na dve zmeny, zarob až do 970 Eur nástupný plat (Operátor výroby)

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,9 EUR/hod.+ prítomnostný bonus a výkonnostný bonus. Celková mesačná mzda do 970 Eur (bez nadčasov)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme operátorov montážnej linky, ktorí budú mať na starosti skompletizovanie výrobkov.
Náplň práce operátora:
-montáž výrobkov a manipulácia s materiálom
- dodržiavanie určených pracovných postupov
- kvalitné a včasné plnenie pracovných úloh so zverenými pracovnými prostriedkami
- vedenie dokumentácie vo výrobe
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- práca v jednozmennej/alebo v dvojzmennej prevádzke

Fyzicky nenáročná práca s modernými technológiami
Istota zárobku a každoročné zvýšenie miezd
Klimatizované priestory v celej spoločnosti
Mesačné bonusy
Chutné obedy len za 0,60 Eur
Príspevok na dochádzanie
Vernostný bonus
Príspevok pri narodení dieťaťa
Rekreačný príspevok
Odborné školenia
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, ostatné príspevky
Program Získaj nového kolegu až 600 Eur
Firemné akcie
Vitamínové balíčky
... a dalšie zaujímavé benefity o ktorých Vám povieme na pohovore

V prípade, že chcete pracovať v skvelom kolektíve a mať kolegov, ktorí Vám ochotne pomôžu a poradia volajte ZDARMA na tel. č.: 0800 221 070 a dohodnite si stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v automobilovom priemysle sú výhodou, avšak od kandidáta nevyžadujeme prax. Pracovná pozícia je plánovaná na dve zmeny.
Od kandidáta očakávame, aby bol spoľahlivý, dôsledný, pracovitý a tímový hráč.

Webasto je globálnym partnerom v oblasti inovatívnych systémov pre takmer všetkých automobilových výrobcov od svojho založenia v roku 1901. Vyvíjame a vyrábame strechy a konvertibilné strešné systémy pre exluzívne vozidlá - kabriolety, systémy kúrenia a chladenia, ako aj riešenia pre nabíjanie a batériové systémy pre elektromobily. Vo Veľkom Mederi zamestnávame vyše 700 zamestnancov. Naša spoločnosť je jedným z najlepších dodávateľov v automobilovom priemysle.
www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov