Pridať inzerát

Grafik

Wealth Effect Management a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievozská, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacVýška platu závislá od skúseností a formy úväzku.
  • Termín nástupu: okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba obsahu – grafická a obsahová časť (grafika, články)
• Tvorba marketingových materiálov – grafická aj obsahová časť (prezentácie, brožúrky, webové elementy a pod.)
• Podpora ostatných tímov pri tvorbe obsahu, grafických materiálov
• Správa sociálnych sietí – Facebook, Instagram, LinkedIn
• Optimalizácia a reporting marketingových aktivít

Mladý kolektív
Multisport karta
Možnosti rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert

• Skúsenosti so správou sociálnych sietí aspoň 1 rok - doložiť prípadovú štúdiu
• Komunikatívnosť, tímový duch a silný charakter
• Kreatívne myslenie
• Skúsenosti z oblasti financií sú výhodou

Výhodou uchádzača budú nasledovné znalosti:
• Znalosť HTML aCSS3 na úrovni expert
• Znalosť PHP, JavaScript a SQL na úrovni mierne pokročilý
• Copywriting odborných článkov v súlade s publikačným plánom
• Správa firemného blogu
• Kontrola gramatiky a pravopisu
• Tvorba textov pre všetky firemné potreby (web, video a pod.)

Pomáhame našim klientom budovať bohatstvo, aby vďaka nemu mohli prežiť hodnotný a naplnený život. Prinášame preto širokú škálu služieb — od dostupných riešení pre bežných ľudí až po komplexné služby wealth managementu pre afluentnú klientelu, a to vrátane aktívnej správy investícií, rodinného nástupníctva či služieb family office.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov