Pridať inzerát

Hledáme zkušeného a nadšeného obchodníka

WBFC s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Český výrobce funkčních nápojů NERO hledá zkušeného a nadšeného OBCHODNÍKA v jednotlivých regionech Slovenska.

Hledáme zkušeného a nadšeného OBCHODNÍKA.

Co budeš dělat?

Prodávat funkční vitaminové nápoje s minerály zn. Nero a další skvělé produkty pod touto značkou
Vytvářet obchodní kontakty, rozvíjet značku a šířit naši myšlenku podpory slovenských handicapovaných sportovců
CSR komunikace
Vést obchodní jednání a rozvíjet vztahy se zákazníky a obchodními partnery
Mapovat vývoj trhu ve svém regionu
Vytvářet reporty pro podporu prodeje

Kdo jsi?

Máš zkušenosti s obchodem, kontakty a umíš vést obchodní jednání
Máš zkušenost min poslední 3 roky na obdobné pozici nejlépe v oblasti Retail/HORECA/Gastro
Jdeš si za svým a první neúspěch Tě neodradí
Máš vynikající organizační, prezentační a komunikační dovednosti
Vystupuješ reprezentativně, umíš přemýšlet kreativně a neodradí Tě práce v terénu
Práce na počítači Ti není cizí
Máš ŘP sk. B a jsi dobrý řidič/ka

A co pro Tebe máme?

Typ úvazku: Práce na plný úvazek / Živnostenský list
Smluvní vztah: Pracovní smlouva / Živnostenský list
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Základní plat 1.300 EUR / měsíc + odměna založená na množství prodaných produktů
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon/Tablet, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání: SŠ s maturitou, VŠ

REGION:

Všechny slovenské kraje

Zamestnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon/Tablet, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky, Vzdělávací kurzy, školení

Informácie o výberovom konaní

preferujeme okamžitý nástup

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálně 3 roky

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Obchodní společnost vyrábějící funkční vitamínové nápoje s minerály a další funkční produkty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WBFC s.r.o.
Družby 981/9
31200 Plzeň
Česká republika