Mechanik / Zoraďovač - obsluha výrobných strojov a zariadení

WBB s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Volgogradská 7974/13a, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z hrubej základnej mzdy + variabilná časť a priplatky v zmysle zákona. Ide o nástupný plat , neskor prehodnotenie na základe schopnosti a výsledkov uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zoraďovanie ,oprava , obsluha výrobných strojov ,
• identifikácia porúch strojov a zariadení, hľadanie a diagnostika chýb, objednanie náhradných dielov, hlásenie skutočností,
• monitorovanie prevádzky strojov,
• operatívne riešenie prípadných porúch,
• výroba, montáž dielov, obsluha zváracích a obrábacích strojov,
• dodržiavanie technologických postupov, s cieľom plnenia výrobných plánov,
• uvedenie do prevádzky časti strojov a zariadení,
• inštalácia nových strojov a zariadení,
• preventívne prehliadky strojov a zariadení,
• obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení,
• kontrolovanie kvality výrobkov a vstupných materiálov,
• vykonávanie ďalších úloh a činností podľa pokynov nadriadeného.

• práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti,
• možnosť odborného rastu a získania nových znalostí,
• odborné zaškolenie od skúsenejších kolegov,
• možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu,
• príspevok do III. piliera,
• v rámci platového ohodnotenia ponúkame bonusový systém, variabilnú zložku,
• stravné lístky.

Všetkým uchádzačom, ktorí reagovali na pracovnú ponuku ďakujeme za ich prejavený záujem. Kontaktovať budeme predovšetkým tých, ktorí vyhovujú zadaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

0

- manuálna zručnosť, technická gramotnosť,
- praktické myslenie, technický talent,
- ochota učiť sa a spolupracovať v tíme,
- zodpovednosť za pridelené pracovné úlohy,
- práca v trojzmennej prevádzke.

Firma WBB s.r.o. bola založená v roku 2006 ako pobočka anglického výrobcu papierových tašiek a obalov - Welton Bibby and Baron. Od roku 2009 je súčasťou nemeckého papierenského koncernu Papier Mettler.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WBB s.r.o.
Volgogradská 7974/13A
080 01 Prešov