Pridať inzerát

Manažér obchodného tímu

WB World vision limited, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Nástup ihneď alebo podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu MANAŽÉR OBCHODNÉHO TÍMU (SENIOR MANAGER) v projekte NED NEW ERA DEVELOPMENT.
Projekt NEW ERA DEVELOPMENT prepája moderné nástroje a spoločnosti vytvárajúce jedinečný ekosystém NED, ktorého víziou je zmeniť trh s nehnuteľnosťami a kryptomenami prostredníctvom technológie 21. storočia.

Čo vás čaká:
Aktiávne získavanie nových klientov a obchodných partnerov.
Starostlivosť o existujúcu sieť klientov.
Nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi aj s kolegami.
Vedenie obchodného tímu s cieľom zabezpečovať jeho rozvoj, vedenie, motiváciu a rast.
Zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spolupracovníkov.
Samostatné vedenie pracovných pohovorov v sídle spoločnosti.
Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie
s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie.
Práca na PC, telefonické kontaktovanie klientov, plánovanie stretnutí.
Príležitostné služobné cesty vrátane zahraničných.

- Motivačná finančná odmena FIX + PROVIZE z dokončených obchodov
- Komplexné školenie
- Príležitosť na kariérny rozvoj a rast
- Mladý a ambiciózny tím
- Teambuildingy
- Účasť na firemných akciách a výstavách s cieľom reprezentovať spoločnosť
- Služobný telefón a počítač
- Práca na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Manažment, obchod, bankovníctvo, poisťovníctvo, investície

Počet rokov praxe

1

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať
- Zmysel pre cieľ a motiváciu
- Schopnosť pracovať v tíme
- Reprezentatívne vystupovanie
- Obchodné a komunikačné zručnosti
- Predchádzajúce skúsenosti s obchodom
- Predchádzajúce skúsenosti s riadením tímu
- Lojálnosť, zodpovednosť, pracovitosť
- Proaktívny prístup
- Výborná znalosť slovenského jazyka

Výhodou bude, ak budete mať
- Znalosť viacerých svetových jazykov
- Skúsenosti s telemarketingom

Naše špecializované technologické platformy ponúknu svojim používateľom na celom svete buď úplne nové, alebo výrazne rozšírené možnosti a služby.