Subway Radlinského Bratislava (Pracovník rýchleho občerstvenia)

WaySub s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hod.- výkonnostné odmeny - platový rast v pomere nárastu tržieb
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- príprava surovín a ukladanie produktov do pultu a chladničky
- zákaznícky servis a obsluha
- príprava samotných sendvičov
- obsluha pokladne v programe Blue Gastro
- upratovacie práce počas a po zatvorení prevádzky
- dodržiavanie štandardov značky SUBWAY

- Strava vo forme sendviča, šalatu alebo wrapu
- Pitný režim
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet

Na prevádzku SUBWAY Radlinského ul. 27 hľadáme TPP, alebo pracovníkov na polovičný úväzok a VŠ študentov. Ranné zmeny 7:00-15:30, obedné zmeny od 11:30 - 14:30, a poobedné zmeny 15:30 - 20:30 alebo dohodou týždeň vopred. Striedanie ranných a poobedných zmien je možné.
Dĺžka zaškolenia je individuálna a jej čas sa líši od zručností každého uchádzača. Viac informácií poskytneme na pohovore s vybranými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax v podobnom segmente veľkou výhodou, nie však podmienkou. Príjemné a profesionálne vystupovanie. Potreba zdravotného preukazu na prácu v reštaurácii a potvrdenie o návšteve školy - ak sa hlási študent na brigádu.

Spoločnosť prevádzkujúca SUBWAY® reštauráciu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Kladnianska 31
821 05 Bratislava

Kontakt