Pridať inzerát

Sales assistant - brigáda

Waterdrop SK s.r.o.

  • Miesto práce: Einsteinova 3541/18, 851 01 Petržalka, Bratislava V
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.bonusy za predaj
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej waterdropej bandy hľadáme nadšenca, ktorého baví komunikovať s ľuďmi. Dokáže dobre poradiť zákazníkom a zodpovedne sa starať o fungovanie kiosku v Bratislave.

Baví ťa sa baviť so zákazníkmi? V tom prípade si náš človek!

Nástup možný ihneď, 5,5 Eur / hod
Taktiež možnosť krátkodobej brigády.

Čo budeš robiť?

Starať sa s nadšením o našich super zákazníkov, ktorí nás navštívia v našom kiosku v Bratislave
Pomáhať pri inventúre a reportingu
Vymýšľať novinky a zlepšováky na prevádzku kiosku
Pracovať s pokladňou a platobným terminálom
Starať sa o to, aby stánok vyzeral vždy pekne
Preberať a vybaľovať tovar

Čo od teba očakávame?

Starostlivosť, komunikatívnosť, svedomitosť a predovšetkým záujem o to, čo predávaš.
Si po strednej škole, pokojne aj študent VŠ alebo mamička na materskej dovolenke.
Máš skúsenosti s predajom a pokladničnými systémami?
Ochotu učiť sa a zapojiť sa do fungovania kiosku.
Si tímový hráč

Staneš sa súčasťou toho najlepšieho tímu v celej SR
Budeš pracovať v najrýchlejšie rastúcej e-commerce značke
Každý deň bude iný a každý deň ťa bude čakať nová výzva
Odmena 5,5€/hod., bonusy za predaje a príplatky za víkendy
Flexibilný pracovný čas s možnosťou plánovania smien (dopoludňajšia/popoludňajšia/víkendová)
V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce aj na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.waterdrop.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov