Pridať inzerát

Junior product manager - copywriter

WARAGOD s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Plat závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Júl

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do online obchodu WARAGOD, ktorý pôsobí v ôsmich krajinách Európy hľadáme šikovného človeka na produktové (sčasti marketingové) oddelenie

Pracovné povinnosti:

- Vytváranie popisov k produktom, editovanie a spravovanie na ecommerce platforme,
- zalistovanie produktov,
- administratíva so správou produktov vrátane zaradzovania do správnych kategórií,
- kreatíva pri vytváraní názvov produktov našej privátnej značke,
- cenotvorba produktov,
- prehľad o trhu a konkurencii
- písanie blogov a kategórii k popisom

Možnosť Multi-sport karty
Flexibilný pracovný čas
Po dohode možný aj občasný home office
Čerstvé ovocie
Rozpočet na kurzy, vzdelávacie knihy

Vzhľadom na množstvo uchádzačov sa budeme ozývať len tým, ktorý vyhovujú pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Google Docs - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, dochvíľnosť, dodržiavanie termínov, kreativita, skvelá znalosť slovenského jazyka
Znalosť outdoor a army segmentu výhodou.

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Pavelková
E-mail: poslať životopis