Pridať inzerát

Magento 2 backend/fullstack programátor

WAME s.r.o.

  • Miesto práce: Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového parťáka na pozíciu Magento 2 backend/fullstack programátor.
Neustále implementujeme a rozvíjame e-shopy na jednej z najúspešnejších e-commerce
platforiem Magento 2. Väčšina týchto projektov vyžaduje dlhodobý rozvoj, rôzny servis a
škálovanie. Hľadáme preto programátora, ktorý má chuť učiť sa od kolegov a získať
kvalitné know-how do života.

- skvelé firemné akcie, chatujeme, opekáme na našej veľkej terase, pohodová a priateľská
atmosféra 5/5*,
- občerstvenie, ovocie, pitný režim, super káva,
- vzdelávacie kurzy počas celého roka,
- možnosť práce z domu,
- adekvátne ohodnotenie a bonusový systém,
- prácu, ktorá robí lepšou našu aj budúce generácie,
- prácu s veľmi úspešnými e-shopmi, s tisíckami objednávok denne,
- moderná a pekná kancelária s pohodlným pracovným priestorom, PC/Mac podľa
vlastného výberu,
- príležitosť rásť v rámci našej rozširujúcej sa spoločnosti na pozície team leadra, manažéra,
pravidelne organizujeme účasť i na rôznych konferenciách, workshopoch alebo meetup
večeroch.

Ak máš záujem o spoluprácu s nami, tak nám pošli CV a motivačný list, v ktorom napíš, prečo sa práve Ty hodíš na nami ponúkané miesto. Dokumenty zašli na [email protected] a my sa Ti ozveme a upresníme ďalší priebeh pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML 5 - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
Bootstrap - Pokročilý
Magento - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Magento programátor

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Dobrá partia do tímu
- Pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Skúsenosť s agilným vývojom
- Komunikačné a koordinačné schopnosti
- Absolvent VŠ technického zamerania výhodou.

WAME s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou online softvérových riešení. Našim zameraním je tvorba webových aplikácii na mieru, tvorba internetových obchodov, katalógov produktov a tvorba portálových riešení.

V spoločnosti programujeme webové a mobilné appky pre klientov, ktoré sú zárobkovými aplikáciami, alebo intranetovými systémami, ktoré riadia procesy v týchto firmách. Mnohé systémy sú hlavným biznisom našich klientov. K tomu všetkému neodmysliteľne patrí pravidelný agilný vývoj, servis, vývojárska podpora....

Máme radi talenty. Sme mladý tím, a všetci v tíme si zakladáme na spokojnosti našich klientov, vyriešení ich problémov a záleží nám, aby sme spolu s nimi rástli.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov