Pridať inzerát

Pracovník v sklade, poprípade rozvoz BA a blízke okolie

WALPER DRINKS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacmzda je len informačná, úplné informácie budú poskytnuté pri pohovore
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preberanie a kontrola tovaru od dodávateľov, uloženie tovaru v sklade, balenie e-shop balíkov, udržiavanie poriadku v sklade, v prípade nutnosti rozvoz tovaru zákazníkom na firemnom vozidle v bratislavskom kraji

manipulácia so sklenenými fľašami + prepravkami a sudmi, treba byť opatrný

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, zodpovednosť, presnosť, dôkladnosť, samostatnosť, zručnosť v sklade, ovládanie vysokozdvižného vozíka výhodou (nie je podmienka)

Spoločnosť zaoberajúca sa dovozom, predajom a distribúciou alkoholických a nealkoholických nápojov a doplnkového sortimentu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlučínska 1/11
831 03 Bratislava