Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre softvér

WAI s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 8 EUR/hod.Odmeny navyše podľa dosiahnutých výsledkov.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi a máš obchodného ducha? Ponúkame prácu z domu s flexibilnou pracovnou dobou.

Softvér Tribunal je najprepracovanejší softvér pre právnikov a advokátov na Slovensku. Do nášho tímu hľadáme šikovného predajcu. Tvojou úlohou bude získavať nových klientov a používateľov softvéru. Bude ti postačovať telefón a príjemné vystupovanie.

Merateľné kritérium tvojho úspechu, z ktorých dostaneš odmeny navyše, bude počet dohodnutých bezplatných prezentácií a počet získaných klientov.

* práca z domu
* flexibilná pracovná doba
* odmeny navyše

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Google Sheets - Základy

* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie
* pracovná disciplína

Spoločnosť WAI s.r.o sa špecializuje na tvorbu eshopov na mieru, zákazkových CRM riešení resp. iného webového softvéru, komplexných webových portálov alebo mobilných aplikácií.

Naše služby poskytujeme slovenským aj zahraničným klientom pôsobiacich v rôznych oblastiach obchodu, služieb alebo priemyslu. Vzťah s klientmi si udržujeme dlhodobo vďaka kvalitným službám a neustálym inováciám.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

WAI s.r.o
Sládkovičova 10/b
92101 Piešťany