Pridať inzerát

Obchodný zástupca

W rent s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacIndividuálne finančné ohodnotenie, bonusy a benefity. Kvartálne odmeny podľa obratov.
  • Termín nástupu: 15.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu výrobno-obchodnú spoločnosť hľadáme oblastného obchodného manažéra pre predaj baliacich technológií.

Očakávame:
• Vyhľadávanie a budovanie nových obchodných príležitostí
• Prezentovanie informácií o spoločnosti a technologických možností balenia
• Poskytovanie odborného poradenstva
• Tvorba cenových ponúk, aktívna forma predaja-provízny predaj
• Dohadovanie obchodných a logistických podmienok predaja
• Udržiavanie trvale dobrých vzťahov so zákazníkmi, pred i po predaji produktu

• Zaujímavé finančné ohodnotenie, provízny systém,
• Stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• Technické prostriedky pre efektívny výkon práce (služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook, ...)
• Priestor pre odborný a profesijný rast
• Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované obchod / strojárenstvo / elektrotechnicka

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti predaja ( technického zamerania

Počet rokov praxe

2

• Zodpovednosť, samostatnosť
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Zameranie na výsledok a kvalitu

Spoločnosť W rent, s. r. o. je rýdzo slovenskou firmou so stabilnou štruktúrou vlastníkov a vlastným kapitálom, ktorá pôsobí na trhu s baliacimi technológiami od roku 2012.
Našim zákazníkom ponúkame kvalitné baliace technológie, baliace materiály a profesionálne servisné a popredajné služby.
Snažíme sa maximálnou možnou mierou byť pre našich zákazníkov zodpovedným a dôveryhodným obchodným partnerom.
Sme jedinou spoločnosťou v rámci SK / CZ zaoberajúcou sa výrobou automatických páskovacích strojov. Zároveň oficiálne spoločnosť SIAT (IT), svetového lídra v oblasti baliacich technológií. Máme výhradné obchodné zastúpenie pre páskovaciu techniku značiek ITATOOLS a ITIPACK pre Slovenskú republiku. V našom portfóliu nájdete aj TOP značky segmentu balenia ako sú VFB BOCEDI (IT), BETTER PACK ( USA), LINEAPACK (IT), TRANSPAK (TW), PACBRO (IT), a ďalšie iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov