Pridať inzerát

Senior Social Media Manager

W. R. P. R.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staré Mesto, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200 € na živnosť, resp. podľa skúseností
  • Termín nástupu: máj / jún
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do agentúry W.R.P.R. hľadáme posilu na pozíciu Senior social media manager. Čo ťa čaká:

Správa a starostlivosť o sociálne siete klientov agentúry. Nastavovanie a vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sieťach, podieľanie sa na príprave reklamných / PR kampaní.

Ide o full-time job, vyžadujeme brilantného robotníka slova, bezchybnú slovenčinu a angličtinu. Podmienkou je minimálne ročná práca na tejto pozícii a podrobná znalosť analytiky sociálnych sietí.

Potrebujeme makača, ktorý žije pre social media (Facebook / Instagram / YouTube / Linkedin) 24/7.

Ak sa nebojíš práce, sleduješ trendy a si ochotný na sebe neustále pracovať, pošli nám svoje portfólio stránok, ktoré si spravoval. Nemusíš mať ani obrovské skúsenosti, ale obrovskú chuť na sebe pracovať áno :-)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1200 € na živnosť, resp. podľa skúseností

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- práca v PR agentúre podieľajúcej sa na svetových projektoch
- pokojné prostredie v mladom tíme
- neformálne a otvorené vzťahy
- teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí

Hľadáme samostatného človeka, ktorý má reálne skúsenosti so správou sociálnych sietí, má chuť vzdelávať sa v brandži, je zodpovedný a má proaktívny prístup k práci. Ak si myslíš, že si to ty, pošli nám svoje CV, prípadne portfólio projektov, na ktorých si pracoval/a. Ide o prácu na živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, žurnalistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - základy

- dôležitý je cit pre prácu s textom, najmä uchopiť myšlienku, zhutniť ju do pár viet pri zachovaní podstaty
- skúsenosť so social media managementom
- práca s analytikou soc. sietí
- cit pre reklamu a PR
- základné grafické skills
- kreativita, zmysel pre originálny humor
- flexibilita
- práca v časovom strese

PR agentúra sídliaca v srdci Bratislavy, s menším tímom, pracujúca na svetových projektoch.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

W. R. P. R.
Michalská 7
81103 Bratislava