Pridať inzerát

Pracuj ako náš Montážny zámočník/Elektromechanik v Nemecku

W&K Industrietechnik s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 10 EUR/hod.Záleží od Tvojich odborných znalostí, zručností a skúseností v danom obore. Odmena u SZČO je dohodou podľa skúseností a náročnosti projektov.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podielaš sa na montážnych prácach priemyselných technológií
• montuješ komponenty, podskupiny a ucelené zostavy technológie - mechanické, elektrické, hydraulické, pneumatické a zváracie práce
• pracuješ s modernými technológiami pre významných zákazníkov po celom svete
• aktívne sa zapájaš do transferov výrobných technológií

• stabilná práca zabezpečená počas celého roka na slovenskú pracovnú zmluvu
• ubytovanie ako i dopravu Ti zabezpečujeme ako i hradíme
• garantujeme Ti zaujímavý finančný príjem a jeho pravidelné vyplácanie
• stravné lístky v hodnote 4,5 € / deň ALEBO finančný príspevok na stravovanie 3,31 €/deň
• pri služobných cestách Ti pravidelne vyplácame cestovné náhrady vopred
• vyplatíme Ti aj odmenu za odporučenia nových kolegov vo výške 400 eur
• príplatky za nadčasy, sviatky, víkendy a pod.- to všetko podľa zákonníka práce
• ochranné pracovné prostriedky, ako i profesionálne náradie Ti zabezpečíme hneď pri nástupe
• úspešné projekty doteraz už vo viac ako 50 krajinách na 4 kontinentoch sveta
• my sa staráme o tvoje zázemie a Ty sa môžeš bezstarostne venovať práci

Informácie o výberovom konaní

Ak sa vidíš v tomto inzeráte, kontaktuj nás!
Zavolaj alebo nám pošli životopis.

Ak nás zaujmeš, radi Ťa oslovíme telefonicky a dohodneme si osobný, resp. on-line pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Mechanika, Elektrotechnika, Mechatronika

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• máš príslušnú odbornú kvalifikáciu (resp. dlhoročné technické skúsenosti) v obore zámočník, mechanik strojov a zariadení alebo elektrikár
• získal si už rozsiahle odborné a montážne skúsenosti na Slovensku a/alebo v zahraničí
• si motivovaný a máš túžbu odborne napredovať a rásť
• práca s ľuďmi Ťa baví a rád pracuješ v tíme
• Tvoja nemčina alebo angličtina je aspoň na základnej konverzačnej úrovni, pokročilá znalosť jazykov je Tvojou veľkou výhodou
• máš vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť W&K Industrietechnik s.r.o. je spoľahlivý partner pre priemyselné montáže strojárskych celkov a elektrických zariadení v odvetviach automotive, stavebné materiály, energetika, životné prostredie, potravinárstvo, obalové materiály, ako aj a v hutníctve, oceliarňach a zlievarňach.
Sme súčasťou skupiny W&K Industrietechnik GmbH Nemecko, spolu s 1.275 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov