Montér (Zámočník alebo Elektrikár) priemyselných liniek a zariadení

W&K Industrietechnik s.r.o.

  • Miesto práce: Česko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod.Skutočná výška mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti, pracovné a jazykové skúsenosti a miesto nasadenia. Odmena u SZČO je dohodou podľa skúseností a náročnosti projektov.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budeš sa podieľať na príprave montážnych prác v zahraničí
• budeš súčasťou montážneho tímu pri montáži komponentov, podskupín a ucelených zostáv výrobnej technológie - mechanické, elektrické, hydraulické, pneumatické a zváracie práce
• aktívne sa zapojíš do transferov výrobných technológií

• budeš pracovať na zaujímavých projektoch s najmodernejšími technológiami a pre renomovaných zákazníkov na celom svete
• naše projekty sme realizovali už vo viac ako 50 krajinách na 4 kontinentoch sveta a pribúdajú ďalšie
• my sa plne postaráme o tvoje zázemie a maximálnu starostlivosť počas montážnych prác, takže sa môžeš bezstarostne koncentrovať na svoju prácu
• garantujeme Ti zaujímavý finančný príjem a jeho pravidelné vyplácanie
• pri služobných cestách Ti pravidelne vyplatíme cestovné náhrady (aj vopred)
• vyplatíme Ti odmenu za odporučenia nového kolegu vo výške 400 eur
• príplatky za nadčasy, sviatky, víkendové zmeny dostaneš zaplatené v zmysle zákonníka práce
• osobné ochranné pracovné prostriedky, ako i profesionálne náradie Ti zabezpečíme automaticky hneď pri nástupe

Informácie o výberovom konaní

Ak si sa našiel v tomto inzeráte, kontaktuj nás!
Ak sa vidíš ako náš nový kolega, pošli žiadosť o pracovné miesto spolu so životopisom v slovenskom, prípadne cudzom jazyku.

Každý záujemca, ktorý spĺňa kritéria výberu bude kontaktovaný telefonicky, záujemcovia v užšom výbere budú absolvovať aj osobný, resp. on-line pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Mechanika, Elektrotechnika, Mechatronika

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

• máš príslušnú odbornú kvalifikáciu (resp. dlhoročné technické skúsenosti) v obore zámočník, mechanik strojov a zariadení alebo elektrikár
• získal si už rozsiahle odborné a montážne skúsenosti na Slovensku a/alebo v zahraničí
• si motivovaný a máš túžbu odborne napredovať a rásť
• práca s ľuďmi Ťa baví a rád pracuješ v tíme
• Tvoja nemčina alebo angličtina je aspoň na základnej konverzačnej úrovni, pokročilá znalosť jazykov je Tvojou veľkou výhodou
• máš vodičský preukaz skupiny B
• si zaočkovaný proti COVID-19 alebo prekonaný

Spoločnosť W&K Industrietechnik s.r.o. je spoľahlivý partner pre priemyselné montáže strojárskych celkov a elektrických zariadení v odvetviach automotive, stavebné materiály, energetika, životné prostredie, potravinárstvo, obalové materiály, ako aj a v hutníctve, oceliarňach a zlievarňach.
Sme súčasťou skupiny W&K Industrietechnik GmbH Nemecko, spolu s 1.275 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov