Pridať inzerát

Back-Office KomTeS SK s.r.o.

W.A.G. payment solutions, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Piešťany
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1 100 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme človeka, ktorý zapadne do nášho mladého kolektívu.

Tvoja pracovná náplň sa bude skladať z nasledovných činností:
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi na bežnej úrovni
- vypracovanie obchodných ponúk a objednávok k spokojnosti zákazníka
- pripravovanie zmlúv - naučíme Ťa online onboarding a iné špeciality
- vypracovanie podkladov v MS Office - zdokonalíme Ťa v exceli
- fakturácia podľa podkladov technického oddelenia nie je nikdy jednotvárna
- skladové hospodárstvo a správna tvorba DL budú dôležitou súčasťou tvojho pracovného dňa
- prepis pracovných listov do systému je príjemným oddychom popri všetkej práci
- evidencia pošty a odosielanie dopisov k takejto pozícii neodmysliteľne patria
- spracovávanie dokumentácie podľa potreby a pokynov nadriadeného
- ostatné administratívne činnosti

- stredoškolské vzdělání s maturitou či nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie lebo vysokoškolské

Vzdelanie v odbore:
ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
ABRA ERP - základy

- Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Ak si precízna, samostatná, komunikatívna, spoľahlivá, časovo flexibilná osoba a naviac dokážeš občas pracovať pod tlakom, vieš a záleží Ti na tom, aby si dotiahlal zverenú prácu do konca, si pre nás tým pravým adeptom.
Tvoj osobný kredit zdvihne aj výborná znalosť slovenskej gramatiky a ak ovládaš aj anglický jazyk, si pre nás dokonalým adeptom.

Zamestnanecké výhody, benefity:
práca v napredujúcej firme a v mladom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- firemný telefón
- oboznámenie so systémom sledovania vozidiel
- elektronické stravenky
- po zapracovaní platový postup
- možnosť časovej flexibility
- výuka AJ vo firme

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano