Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi na bežnej úrovni
- vypracovanie obchodných ponúk a objednávok k spokojnosti zákazníka
- pripravovanie zmlúv - naučíme Ťa online onboarding a iné špeciality
- vypracovanie podkladov v MS Office - zdokonalíme Ťa v exceli
- fakturácia podľa podkladov technického oddelenia nie je nikdy jednotvárna
- skladové hospodárstvo a správna tvorba DL budú dôležitou súčasťou tvojho pracovného dňa
- prepis pracovných listov do systému je príjemným oddychom popri všetkej práci
- evidencia pošty a odosielanie dopisov k takejto pozícii neodmysliteľne patria
- spracovávanie dokumentácie podľa potreby a pokynov nadriadeného
- ostatné administratívne činnosti

- práca v napredujúcej firme a v mladom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- firemný telefón
- oboznámenie so systémom sledovania vozidiel
- elektronické stravenky
- po zapracovaní platový postup
- možnosť časovej flexibility
- výuka AJ vo firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdělání s maturitou či nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie lebo vysokoškolské

Vzdelanie v odbore:
ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
ABRA ERP - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Ak si precízna, samostatná, komunikatívna, spoľahlivá, časovo flexibilná osoba a naviac dokážeš občas pracovať pod tlakom, vieš a záleží Ti na tom, aby si dotiahlal zverenú prácu do konca, si pre nás tým pravým adeptom.
Tvoj osobný kredit zdvihne aj výborná znalosť slovenskej gramatiky a ak ovládaš aj anglický jazyk, si pre nás dokonalým adeptom.

Zoznámte sa s Eurowagom - spoločnosť založená pred viac ako 20 rokmi, pričom dnes sme najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom integrovaného riešenia mobility v Európe a vždy sa snažíme nájsť riešenie, aby sme zjednodušili život našim zákazníkom v cestnej doprave. Či už ide o palivo, mýto, refundáciu daní, správu vozového parku alebo len o radu - sme tu preto, aby sme našim zákazníkom pomohli postarať sa o viac ako 250 000 vozidiel pohybujúcich sa po celej Európe, Ázii a na Blízkom východe.

Sme hrdí na našu jedinečnú kultúru, ktorú si zakladáme na tom, že sme podnikaví, prispôsobiví a transparentní - a to hľadáme aj u svojich nových kolegov. Ak ste ambiciózny, tvrdo pracujúci a nebojíte sa urobiť niečo navyše - radi sa s vami stretneme. Ste unavený z rutiny a pripravený na výzvu? Tak to ste na správnom mieste!

Čelíme vzrušujúcej budúcnosti v komerčnej cestnej doprave, kedy rozhodnutia založené na dátach vytvoria pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a budú tým hlavným, čo nás bude odlišovať a čo nám dovolí pokračovať v podnikaní. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tejto budúcnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

W.A.G. payment solutions a.s.
Na Vítězné pláni 1719/4
140 00 Praha 4
Česká republika