Pridať inzerát

Právnik

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staré Grunty, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 802 EUR/mesiacVýška platu sa bude odvíjať od skúseností uchádzača, pričom k základnej zložke mzdy bude pridaný aj osobný príplatok, ktorý môže byť do výšky 100% základnej zložky (podľa skúseností uchádzača).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme právnika so zameraním na odvetvia: občianske a obchodné právo, správne právo (vítané sú skúsenosti so stavebným právom a verejným obstarávaním).
Náplň práce:
- vedenie právnej agendy a s ňou spojené administratívne úkony,
- tvorba zmlúv, právne posudzovanie návrhov zmlúv (najmä nájomných zmlúv a zmlúv o ubytovaní)
- samostatné riešenie právnych úloh,
- koncipovanie listov, podaní, právnych rozborov,
- vedenie evidencie, kompletizovanie spisov,
- kontrola a pripomienkovanie právnych dokumentov,
- evidencia a správa pohľadávok vrátane komunikácie s externými advokátskymi kanceláriami,
- monitoring legislatívy, vyhľadávanie judikatúry,
- komunikácia v konaní pred súdmi, orgánmi štátnej správy a územnej samosprávy, súdnymi exekútormi, notármi a pod.
- zodpovednosť za vedenie zverenej právnej agendy.

Výška platu sa bude odvíjať od skúseností uchádzača, pričom k základnej zložke mzdy bude pridaný aj osobný príplatok, ktorý môže byť do výšky 100% základnej zložky (podľa skúseností uchádzača).

Mzdové podmienky - v zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

5 dní platenej dovolenky navyše
7,5 hod. pracovný čas (skrátený o pol hodiny oproti súkromnej sfére)
Finančný príspevok na stravovanie alebo gastrolístky - podľa vlastného výberu
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Stabilné a dlhodobé zamestnanie
Možnosť zabezpečenia ubytovania
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK (VM Ľ. Štúra - Mlyny UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Adresa spoločnosti

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis