Pridať inzerát

Stolár

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staré Grunty, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 584 - 1 000 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva všetky druhy stolárskych prác
vykonáva opravy, bežnú údržbu nábytku a ostatného inventáru zhotoveného zo stolárskeho materiálu
zasklieva okná, dvere do dreva, plastu alebo do kovu počas neprítomnosti sklenára
zhotovuje rôzne stolárske výrobky a nové časti nábytku, stavebno-stolárskych a ďalších výrobkov z dreva
výroba a montáž stolárskych prvkov
stavba a oprava montovateľných debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov
meranie, konštruovanie, upravovanie rozmerov dreva podľa potrebných parametrov
montovanie rôznych tesárskych výrobkov – stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď.
ošetrovanie a konzervovanie výrobkov z dreva

Možnosť zabezpečenia ubytovania
5 dní dovolenky navyše
7,5 hod. pracovný čas denne (skrátený o pol hodiny oproti súkromnej sfére)
Finančný príspevok na stravovanie alebo gastrolístky - podľa vlastného výberu
Príspevok na III. pilier DDS
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Stabilné a dlhodobé zamestnanie

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár

Počet rokov praxe

stolár
2

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK (VM Ľ. Štúra - Mlyny UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Adresa spoločnosti

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava