Pridať inzerát

Upratovačka

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zochova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 599 EUR/mesiacPráca je na 80 % úväzok čomu zodpovedá mesačná mzda v hrubom 599,60 Eur.
  • Termín nástupu: ihneď resp. podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežné upratovanie vrátane vynášania odpadkov, čistenie kobercov vysávačom , umývanie podláh, dezinfekcia sociálnych zariadení, čistenie okien , interiérov, exteriérov, výmena záclon alebo závesov a pod.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce , práca v centre Bratislavy

Uchádzači o miesto upratovačky prosím zasielajte svoju ponuku VÝLUČNE MAILOM na kontakt : beata.lociova@vsmu.sk.
Prosím nekontaktujte nás telefonicky ani osobne , pokiaľ nemáte vopred stanovený termín pohovoru. Na základe zaslaného životopisu záujemcovia , ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť , spoľahlivosť vyžaduje sa minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie .
Prax chyžnej resp. upratovačky je vítaná.
Nástup na pracovisko je od 6,00 hod.

Verejná vysoká škola

Adresa spoločnosti

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01