Pracovník zameraný na analýzy nákladov a prínosov v oblasti vodného hospodárstva

Výskumný ústav vodného hospodárstva

  • Miesto práce: Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacMin. 800 € (nástupný plat pre absolventa), plat+osobné ohodnotenie závisí od vzdelania a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- špecifikácia nákladov pre navrhované technické riešenia spojené s úpravami tokov, budovaní poldrov, hrádzí, priehrad,
- vypracovanie metodického postupu na vykonanie analýzy nákladov a prínosov
( CBA - Cost-Benefit Analysis) so zohľadnením ekosystémových služieb,
- praktická aplikácia vyššie uvedenej metodiky analýzy nákladov a prínosov na navrhnuté technické riešenia v oblasti vodného hospodárstva,
- spolupráca na riešení projektov/úloh revitalizácie a úpravy tokov, protipovodňovej, a pod.,
- finančné vyčíslenie povodňových škôd.

Preferujeme uchádzačov:
- so skúsenosťami v príprave analýzy nákladov a prínosov,
- so skúsenosťami v oblasti environmentálnej ekonómie,
- so skúsenosťami v oblasti finančného ohodnotenia povodňových škôd.

- pohyblivá pracovná doba a benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy,
- stravné poukážky alebo finančný príspevok,
- príspevok na rekreáciu,
- práca v tímoch s odborníkmi vo svojej oblasti,
- odborný rast v podobe školení,
- možnosť vypracovať sa na experta v oblasti nacenenia stavieb a CBA pre vodné hospodárstvo.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://www.vuvh.sk/ v sekcii Informačný servis/osobné údaje, link http://www.vuvh.sk/?lid=48.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
GIS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Preferujeme prax v oblasti ekonomických analýz.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a ekonomické myslenie,
- komunikačné schopnosti,
- precíznosť a flexibilita,
- schopnosť hľadať optimálne riešenia.

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.

Adresa spoločnosti

Nábr.a.g.L. Svobodu 5
812 49 Bratislava