Pridať inzerát

Realitný a finančný agent

Výnimočné projekty, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacFlexibilné ohodnotenie na základe výkonu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce? Robiť to, čo Vám ide najlepšie, v čom ste doma a čo Vás bude robiť šťastnými. Nebaví Vás už každodenná rutina a stereotyp? Ste kreatívna duša, sršíte nápadmi a nemáte ich kde uplatniť? Poďte spolu s nami zmeniť svet - minimálne ten realitný a finančný...

Zabezpečenie komplexného servisu pre klienta od prezentácie nehnuteľnosti, až po predaj či samotné financovanie.

- práca na už aktuálnych developerských projektoch
- aktívne vyhľadávanie nových developerských projektov
- práca na marketingovej stratégii jednotlivých projektov
- komunikácia s klientmi
- nábory a obhliadky nehnuteľností (home staging)
- financovanie (hypotéky, úvery, životné a neživotné poistky, PZP, cestovné poistenie, investovanie, starobné dôchodkové sporenie)

Náš tím sa skladá z odborníkov z rôznych oblastí - nájdete u nás kameramanov, moderátorov, redaktorov, marketérov, realitných maklérov, finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami priamo z bankového sektoru - skrátka ľudí, ktorí milujú svoju prácu a ktorí si „sadli“ a vytvorili tak jednu veľkú rodinu, ktorá sa navzájom podporuje.

Prečo práca u nás?

Naša kancelária v Novom Meste nad Váhom (aktuálne pôsobiaca na troch podlažiach priamo na námestí v reprezentatívnych priestoroch) Vám poskytne dokonalé zázemie pre svoje podnikanie v realitnom a finančnom biznise. U nás dostanete pomocnú ruku od úplného začiatku. Nie sú pre nás dôležité Vaše roky praxe, ale chuť chcieť na sebe zapracovať, učiť sa, napredovať a chcieť robiť veci inak ako konkurencia.

- vzdelávanie, webináre, školenia, osobné konzultácie
- nadštandardný odmeňovací systém bez hornej hranice
- flexibilný pracovný čas

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na info@vynimocneprojekty.sk

Kontaktovať budeme najvhodnejších uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reality a finacie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatickosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci, kreativita...

Spoločnosť sa zaoberá realitným trhom (predovšetkým developerskými projektami v Trenčianskom a Trnavskom kraji) ako aj individuálnym predajom nehnuteľností, financovaním a pútavým marketingom.

Adresa spoločnosti

Brigádnická 968/8
915 01 Nové Mesto nad Váhom