Pridať inzerát

Výstavný kus – Barista/Barman/Čašník/Runner

VÝKLAD s.r.o.

  • Miesto práce: VÝKLAD | káva & viac, Národná, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ROBOTA JE TU!

Je to tak, hľadáme k nám posilu. Dámu, či pána. Ale aj kamoša, oporu a niekoho, kto nás všetkých posunie ďalej. Akokoľvek.

Môže to byť naplno, na pol plynu alebo občas. Môžeš byť barman/ka + barista/tka (túto pozíciu jemne preferujeme) alebo robiť všetko – od objednávok až po servírovanie parižáku.

Skúsenosti s gastrom sú viac než vítané. Potešíme sa, ak ťa bavia naše produkty, prístup a celkový koncept.

Ak si niekde tu, určite nám napíš a pripoj pár slov o tebe, ako sa máš, čomu by si sa rád/a venoval/a v živote a tak. Pekne v kľude.

Vieme, že asi s nami neostaneš naveky, vekov, ani to vopred nečakáme, ale budeme radi, ak pôjdeš za svojimi snami spolu s nami.

Sme zmes ľudí z marketingu, umenia, kultúry a už aj gastra. Okrem toho poznáme veľa ľudí, čo poznajú ľudí a tí tiež poznajú ľudí. Proste radi ti pomôžeme.

Tešíme sa na teba, nech už si kdekoľvek.

Vidíme sa vo Výklade.

P.S. Plat závisí od skúseností aj od formy úväzku.

Neobmedzený prísun kávy
Zľavy na produkty
Pravidelné školenie a vzdelávanie
Možnosť stáť pri vzniku nového projektu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nová (nielen) kaviareň v centre Banskej Bystrice. Chceli sme pre vás vytvoriť miesto, kde sa budete cítiť nielen dobre, ale zároveň vás inšpiruje, obohatí alebo si v ňom budete len tak snívať. Radi vás pohostíme výberovou kávou, naturálnym vínom, či inými remeselnými produktami. ☕