Pridať inzerát

Čašník/ čašníčka

Vydavateľstvo Motýľ

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovská Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaca odmeny
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wellness penzión Motýľ v Liptovskej Teplej hľadá na TTP alebo brigádu čašníka/čašníčku s nástupom ihneď.
Náplňou práce je napríklad: prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní, privítanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád, prijímanie objednávok od zákazníkov, servírovanie objednaných pokrmov a nápojov, príležitostné dokončovanie prípravy pokrmov na stole, prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi, vyúčtovanie platieb a odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov...

Penzión Motýľ svojim zamestnancom ponúka prácu v príjemnom dynamickom kolektíve. Moderné a čisté prostredie, možnosť ubytovania, strava a pitie zabezpečené. Získanie nových skúseností, možnosť profesijného rastu a získanie stabilného miesta.Záujemcov zaučíme aj bez praxe.

Záujemcovia o prácu, prosím kontaktujte nás telefonicky na čísle 0905 833 069 alebo mailom na: info@penzionmotyl.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, ústretovosť, odolnosť voči stresu

Penzión MOTÝĽ je rodinný wellness penzión situovaný na krásnom tichom mieste v Liptovskej Teplej, neďaleko Liptovskej Mary. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s terasou a detským ihriskom s trampolínou a veľkým vyhrievaným bazénom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Penzión Motýľ
Liptovská Teplá 442
03483 Liptovská Teplá
www.vydavatelstvomotyl.sk