Pridať inzerát

Špecialista pre kontroling obchodu

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská 31/837, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 180 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti Východoslovenská energetika Holding, a.s., do tímu špecialistov na odbor Kontroling obchodu hľadáme nového kolegu, ktorého baví „hra“ s dátami a v analýzach je “doma“. Tešíme sa na detailistu, ktorý sa vyzná vo "firemných číslach", vie obhájiť svoju prácu a je ochotný sa naučiť aj niečo nové.

Naša predstava o tebe

  • pôsobil si aspoň 1 rok v oblasti reportingu, kontrolingu alebo dátových analýz
  • máš ukončené vysokoškolské vzdelanie v ekonomickom odbore
  • poznáš rôzne reportovacie nástroje
  • ovládaš štatistické a analytické metódy
  • poznáš relevantné CRM systémy (Dynamics 365), SAP
  • vieš pracovať s MS Office (ideálne vrátane Power BI), Visual Basic a s databázami
  • nie je tie cudzia dátová problematika

... si náš človek!

Čo bude tvojou úlohou:

  • úzka spolupráca s obchodnými útvarmi
  • plánovanie, rozpočtovanie, prognózovanie
  • príprava reportov pre efektívne riadenie, napr. predajný objem, marža a iné predajné KPIs
  • podpora B2B segmentu (obchod s elektrinou) v zmluvných a cenových záležitostiach
  • príprava cenníkov a cenových dôkazov
  • participácia na aktuálnych projektoch .... a mnoho ďalších zaujímavých činností.

Benefity, na ktoré sa môžeš tešiť alebo ďalšie skvelé dôvody, prečo prísť k nám

  • Rátaj s 5 dňami voľna navyše, či s vyššou náhradou príjmu počas PN. Dňa 1. októbra nepracuješ – vtedy energetici oslavujú svoj sviatok
  • Ku Dňu energetiky ťa určite poteší finančná odmena. Stravné lístky budeš mať aj za čas svojej neprítomnosti. Tešiť sa môžeš i na doplnkové dôchodkové sporenie, jubilejný bonus  a príspevok na detské letné tábory
  • Vzdelávanie a rozvoj sú pre nás samozrejmosťou, „šijeme ich na mieru“ pre každého. Máme zabehnuté rôzne formy profesijného vzdelávania vrátane online kurzov cez platformu Seduo
  • Svojich kolegov lepšie spoznáš pri rôznych športových aktivitách, spoločenských akciách či teambuildingoch a každý rok u nás zažiješ veľkolepý Deň plný energie so svojimi blízkymi
  • Máme Referral program - ak poznáš šikovného kamoša, či známeho, ktorého by si chcel za kolegu, využi náš program s heslom: „Odporuč dobrého kolegu" a finančná odmena je tvoja
  • Záleží nám na psychickej i fyzickej pohode kolegov. Poskytujeme príspevky na rekreáciu, oddýchnuť si môžeš na ozdravných pobytoch v kúpeľoch

Nástupná základná mzda závisí od skúseností a seniority konkrétneho vybraného kandidáta a je predmetom dohody vo finále výberu. Určite sa dohodneme. Priemerný mesačný príjem sa na začiatku pohybuje od 1 188 EUR brutto. K nástupnej základnej mzde (od 1080 EUR brutto) sa u nás pripočítava kvartálna variabilná odmena za plnenie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu

Ak sa v pozícii “vidíš”, zašli nám svoje CV-čko v termíne do 30.3.2023. Následne sa s tebou skontaktujeme a pozveme ťa na pohovor, na ktorom sa o pozícii dozvieš oveľa viac. Toto pracovné miesto je zatiaľ na dobu určitú - zastupovanie počas MD/RD.

Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.). VSE Holding zároveň poskytuje pre svoje dcérske spoločnosti zdieľané služby v oblasti personálnych služieb, podnikateľského poradenstva, finančných a účtovných služieb, IT služieb a služieb pre zákazníkov. Zároveň ich reprezentuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov