Pridať inzerát

Hľadáme brigádnikov pre naše interné Call centrum!

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hollého 1523/3, Košice
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ÁNO! HĽADÁME PRÁVE TEBA!

… Teba, s veľkou chuťou niečo dokázať.

… Teba, s veľkou dávkou energie :) Lebo u nás je to práve o energii.

Hľadáme nové posily do skvelého tímu interného Call Centra spoločnosti VSE!

Koho by sme v tíme radi uvítali?

Náš nový kolega by mal mať určite príjemný prejav, keďže je to práca v prvom rade o komunikácii. Aby vedel dobre poradiť našim zákazníkom, musí mať chuť učiť sa veľa nových, ale zato zaujímavých vecí. Úprimne, niekedy bude robiť viac vecí naraz, takže multitasking je dosť dôležitý.

Stačí pozitívny prístup nielen k práci, ale aj životu a všetko ostatné Ťa radi naučíme.

Čo Ti ponúkame?

  • priateľský tím kolegov, ktorí Ti budú oporou
  • pohodového tímlídra
  • moderné, farebné a príjemné pracovné prostredie v centre Košíc a naozaj skvelú kávu
  • prepracovaný program vzdelávania a postupné zapracovanie
  • možnosť príležitostnej práce z domu
  • mzda: 4,70 EUR/ h (brutto)
  • flexibilná pracovná doba v časoch od  07:00 do 17:00 hodiny

Kam sa môžeš posunúť?

Zamestnaj sa v silnej a stabilnej spoločnosti. Začni hneď a postup, ak chceš a budeš na sebe pracovať, máš zaručený! Dnes brigáda, zajtra trvalý pracovný pomer :)

Ako nám môžeš dať o sebe vedieť?

Ak sa u nás už “počuješ”, zašli nám svoje CV-čko alebo sa priamo ozvi našej Katke prostredníctvom nižšie uvedených kontaktov. Naplánuje krátke interview, na ktorom spoznáš osobne i svojho tímlídra a dozvieš sa o svojej budúcej práci oveľa viac.

Už teraz sa na Teba tešíme!