Pridať inzerát

Komoditný manažér

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská 31/837, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 170 - 1 640 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a spoznaj čo skutočne znamená energia!

Koho hľadáme?

Na oddelenie Komodita v obchodnej divízii spoločnosti VSE, a.s. hľadáme nového kolegu, ktorý bude kľúčovým partnerom pre vývoj, správu a optimalizáciu komoditných produktov (elektrina a plyn) a kampaní v segmente podnikateľov a zároveň bude strategicky spravovať zverené portfólio zákazníkov.

Pomôž nám podporiť  rozvoj nášho biznisu sprevádzaný zákazníckou spokojnosťou

Tvojou úlohou bude predovšetkým:

  • koordinácia správy a rozvoja existujúcich komoditných produktov a nasadzovanie nových (systémy, účtovanie, predajné argumenty, príprava zmluvnej dokumentácie, súlad marketingových materiálov a reálne poskytovanej hodnoty, zvyšovanie zákazníckej spokojnosti s poskytovanými produktami na portfóliu segmentu podnikateľov)
  • plánovanie, príprava a realizácia kampaní podporujúcich kľúčové ukazovatele výkonu zvereného segmentu
  • priebežná analýza výkonnosti predaja komodity, výkonnosti kampaní a zákazníckej skúsenosti v porovnaní s plánom, analýza odchýlok a návrh opatrení
  • pravidelná analýza trhu ( konkurenčné aktivity a vývoj cien), analýza pohybov vlastnej zákazníckej bázy a mikrosegmentov s cieľom definovať potenciál trhu
  • v spolupráci s predajnými kanálmi získavanie spätnej väzby a hľadanie riešení na zlepšovanie v oblasti marketingovej komunikácie, predajných argumentov a komunikačných nástrojov
  • implementácia rozvojových a projektových iniciatív, súvisiacich so zvereným portfóliom, vrátane prípravy biznis case-ov a harmonogramov

Ak máš:

  • zažitú skúsenosť s nasadzovaním produktov v prostredí zákazníckeho životného cyklu
  • chuť posúvať  veci, si samostatný so zmyslom pre detail, ale zároveň so zmyslom pre jednoduchosť
  • vieš porozumieť biznis procesom v obchodnej spoločnosti
  • vieš identifikovať priestor na zlepšenie, príležitosti a riziká na trhu
  • identifikovať prínosy a vybrať aktivity s najvyššou pridanou hodnotou
  • vieš analyzovať, argumentovať a implementovať
  • viedol alebo koordinoval si projekty v oblasti obchodu
  • máš prehľad v energetickej legislatíve ( Zákon o energetike a pod.)
  • máš priame skúsenosti v sektore energetiky( elektrina, plyn) - výhodou
  • a chceš sa naďalej rozvíjať v dynamickom prostredí retailu

... si ten, koho v tíme radi privítame :)

Benefity alebo ďalšie skvelé dôvody, prečo prísť k nám

  • Rátaj s 5 dňami voľna navyše, či s vyššou náhradou príjmu počas PN. Dňa 1. októbra nepracuješ – vtedy energetici oslavujú svoj sviatok
  • Ku Dňu energetiky ťa určite poteší finančná odmena. Stravné lístky budeš mať aj za čas svojej neprítomnosti. Tešiť sa môžeš i na doplnkové dôchodkové sporenie a jubilejný bonus k 50. narodeninám
  • Vzdelávanie a rozvoj sú pre nás samozrejmosťou, „šijeme ich na mieru“ pre každého. Máme zabehnuté online vzdelávanie, mentorov a ochotných kolegov, ktorí chcú poradiť. Vieme, že bez kvalitného zaškolenia a ďalšieho rozvoja nemôžeme držať krok s ostatnými
  • Pracujeme vo vynovených moderných priestoroch v samotnom centre Košíc a máme naozaj skvelú kávu :)
  • Svojich kolegov lepšie spoznáš pri rôznych športových aktivitách, spoločenských akciách či teambuildingoch a každý rok u nás zažiješ veľkolepý Deň plný energie so svojimi blízkymi
  • Poznáš šikovného kamoša, či známeho, ktorého by si chcel za kolegu? Využi náš referral program s heslom: „Odporuč dobrého kolegu“ a získaj odmenu až do výšky 500 EUR
  • Záleží nám na psychickej i fyzickej pohode kolegov. Máme ozdravné pobyty, Klub dobrej energie i odborné poradenstvo pre rôzne sféry

…a v neposlednom rade sme super tím, ktorého súčasťou môžeš byť aj ty!

Nástupná základná mzda je predmetom individuálnej dohody počas výberového konania a je závislá od seniority a kvalifikácie finálneho kandidáta. Minimálne ponúkame základnú mzdu vo výške 1 170 EUR, ku ktorej sa na ročnej báze pripočítava odmena za hospodársky výsledok a motivačné štvrťročné variabilné odmeny za plnenie vopred stanovených tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu

Ak sa v pozícii “vidíš”, zašli nám svoje CV-čko v termíne do 30.8.2022. Už teraz sa môžeš tešiť na osobný pohovor s manažérom a zástupcom oddelenia HR, na ktorom sa o pozícii dozvieš oveľa viac. Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa