Pridať inzerát

Technický dozor investora (Košice)

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská 31/837, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 063 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k úspešnej spoločnosti, ktorá podporuje technológie pre energetický svet budúcnosti!

Do spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s., na odbor Sieťový inžiniering hľadáme nového kolegu, ktorého úlohou bude:

  • zodpovedať za zrealizovanie pridelených investičných stavieb v požadovanej kvalite, čase a cene
  • dohliadať nad realizáciou pridelených stavieb po vecnej, časovej a finančnej stránke
  • kontrolovať správnosť postupu prác, použitej technológie, materiálov, strojov a zmluvných podmienok
  • odsúhlasovať fakturácie podľa vykonaných prác
  • organizovať odovzdávacie a preberacie konania stavieb a kolaudácie na úradoch
  • pripravovať technické a ekonomické podklady na zaradenie majetku do evidencie
  • kontrolovať stav plnenia zmlúv a prevzatie dodávok tovaru, prác a služieb
  • zabezpečovať inžiniersku činnosti pri subdodávkach stavieb
  • zastrešovať celý procesu realizácie stavieb na kľúč
  • zabezpečovať inžiniersku činnosť pri príprave stavieb

Čo od Teba očakávame?

  • VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • prax v oblasti elektroenergetiky, resp. skúsenosť na podobnej pozícii - min. 2 roky
  • odborná spôsobilosť podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z. - § 23
  • odborná spôsobilosť SV/SD - stavbyvedúci/stavebný dozor - výhodou
  • pokročilá úroveň MS Office (Word, Excel, Internet, Power Point, Outlook)
  • vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Benefity, na ktoré sa môžeš tešiť alebo ďalšie skvelé dôvody, prečo prísť k nám:

  • Rátaj s 5 dňami voľna navyše, či s vyššou náhradou príjmu počas PN. Dňa 1. októbra nepracuješ – vtedy energetici oslavujú svoj sviatok
  • Ku Dňu energetiky ťa určite poteší finančná odmena. Stravné lístky budeš mať aj za čas svojej neprítomnosti. Tešiť sa môžeš i na doplnkové dôchodkové sporenie a jubilejný bonus k 50. narodeninám
  • Vzdelávanie a rozvoj sú pre nás samozrejmosťou, „šijeme ich na mieru“ pre každého. Máme zabehnuté online vzdelávanie, osobných koučov, mentorov a ochotných kolegov, ktorí chcú poradiť. Sme predsa jeden tím
  • Svojich kolegov lepšie spoznáš pri rôznych športových aktivitách, spoločenských akciách či teambuildingoch a každý rok u nás zažiješ veľkolepý Deň plný energie so svojimi blízkymi
  • Záleží nám na psychickej i fyzickej pohode kolegov. Máme Klub dobrej energie i odborné poradenstvo pre rôzne sféry

Nástupná základná mzda je minimálne 1 063 € brutto pri plnom úväzku, avšak v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody. Priemerná hrubá mesačná predstavuje 1 490 €, keďže v nej je zahrnutá odmena za hospodársky výsledok spoločnosti a odmena za plnenie tímových a individuálnych cieľov.

Miesto výkonu práce – Košice - s pôsobnosťou na území východného Slovenska

Informácie k výberovému konaniu

Ak Ťa ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoje CV-čko, najneskôr v termíne 28.2.2022. Už teraz sa môžeš tešiť na rozhovor s priamym nadriadeným a zástupcom HR, na ktorom sa o pozícii dozvieš oveľa viac ... Vidíme sa?