Pridať inzerát

Analytik pre retail - elektrina a plyn

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská 31/837, Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu, ktorý zabezpečuje našim klientom potrebný objem elektriny a plynu a manažuje portfólio našich komoditných produktov.

Koho hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý rád spravuje a analyzuje dáta a dokáže identifikovať dôležité detaily a hľadať analytické riešenia.

Ak máš:

• skúsenosť s analýzou a správou dát
• dokážeš v dátach identifikovať nedostatky a hľadať riešenia pre ich nápravu
• máš matematické alebo ekonometrické vzdelanie
• hľadáš zodpovednú a zaujímavú prácu zameranú na detail
• vieš si urýchliť a zjednodušiť prácu využitím rôznych „utilitiek“, napríklad v Exceli alebo Pythone
• si tímový hráč
• a hľadáš uplatnenie v modernej a stabilnej spoločnosti
... si náš človek! :)

Tvojou úlohou bude predovšetkým:

• správa a analýza dát v našom databázovom systéme pre obchodovanie s plynom
• kontrola finančnej a fyzickej pozície
• optimalizácia nákladov na komoditu a prepravnú kapacitu
• analýza správania sa zákazníkov z pohľadu odberu plynu
• prognózovanie spotreby plynu
• návrh oceňovania neštandardných požiadaviek v rámci zákazníckeho portfólia
• príprava ponúk pre predajcov vrátane cenového rozkladu
• analýza a spracovanie dát pre tím a pre účely reportingu
• monitorovanie otvorenej pozície

Čo u nás nájdeš?

Tešiť sa môžeš na zaujímavú a zodpovednú prácu v rastúcom energetickom biznise. Istotu nájdeš v skvelom kolektíve av stabilite našej firmy. Motivovaný zamestnanec je pre nás najlepší zamestnanec, preto máš v našej spoločnosti možnosť rozvíjať sa vďaka zaujímavým odborným školeniam. Okrem toho ponúkame ďalšie skvelé benefity ako dni voľna navyše, dovolenku navyše, pružný pracovný čas, možnosť práce z domu, notebook s mobilom aj na súkromné ​​účely, liečebné pobyty, firemné akcie od športových turnajov po rodinné eventy, firemný ples a výlety a to nie je zďaleka všetko! Ak rád pomáhaš iným, budeš sa môcť zapojiť aj do mnohých dobrovoľníckych aktivít. Sme environmentálne zodpovedná firma a vlastnými iniciatívami dbáme aj na to, aby bola naša planéta o čosi zelenšia.

Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a kvalifikácie konkrétneho kandidáta. Minimálne ponúkame počas obdobia skúšobnej doby základnú mzdu vo výške 953 EUR brutto. V priemere je to však 1170 EUR, keďže k základnej mzde dostaneš ešte odmenu za hospodársky výsledok a výrazne motivačné štvrťročné variabilné odmeny za plnenie vopred stanovených tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu

Ak sa v pozícii “vidíš”, zašli nám svoje CV-čko v termíne do 20.2.2022. Už teraz sa môžeš tešiť na online pohovor s manažérom a zástupcom oddelenia HR, na ktorom sa o pozícii dozvieš oveľa viac. Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa