Pridať inzerát

Brigádnik - biznis analýzy

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mlynská 31/837, Košice
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme brigádnika - študenta analytika, ktorý nám v B2B predajnom kanáli pomôže analyzovať dáta s cieľom zvyšovať efektívnosť procesov a výkonnosť firmy.

Ak:

  • študuješ odbor matematika, štatistika, analytika a pod. (prípadne si čerstvý absolvent)
  • bavia ťa čísla, analýzy, reporting, kontroling,  podnikové financie a pod .
  • máš skúsenosti s databázovými a reportovacími nástrojmi  (ideálne SQL, PowerBI),
  • ovládaš MS Excel na pokročilej úrovni
  • si precízny, zodpovedný a samostatný, vieš prezentovať výstupy svojej práce
  • máš chuť inovovať a posúvať veci dopredu
  • a používaš pri tom “zdravý sedliacky rozum”

    .... si ten, na koho čakáme! Neváhaj a daj na o sebe vedieť!

Budeš spolupracovať pri zaujímavých aktivitách:

  • biznis analýzy vstupov z existujúcich systémov
  • spracovanie dát a tvorba prehľadov týkajúcich sa zákazníckej skúsenosti
  • sledovanie súvislostí, prepojení a korelácií medzi jednotlivými ukazovateľmi
  • sumarizácia analytických dát do užívateľsky prístupných dokumentov
  • účasť na kľúčových projektoch úseku B2B

Čo ti ponúkame?

Priestor na prepojenie štúdia s adekvátnou praxou. Možnosť nakuknúť do reálneho sveta biznisu a nastavovania stratégie. Zaučia ťa skúsení kolegovia, s ktorými si rozšíriš si svoje odborné zručnosti.

Ak ťa ponuka oslovila, tešíme sa na Tvoje CV.

Ak ti chýba nejaká informácia, kontaktuj nás. Sme tu pre teba!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou