Pridať inzerát

Špecialista pre procesy a projekty

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na odbor Business Transformation office, organizačne patriaci na divíziu Obchod v spoločnosti VSE, a.s., hľadáme nového kolegu, ktorý bude kľúčovým partnerom každého projektu. Ak si komunikatívny, samostatný, iniciatívny, vieš koncepčne myslieť, organizovať  prácu, prioritizovať a rád riešiš problémy,  určite nám daj o sebe vedieť.

Znalosť projektového manažmentu je jednoznačnou výhodou pre štart na danej pozícii.

Čo bude konkrétne tvojou úlohou?

  • projektový a zmenový manažment
  • organizačná a dokumentačná podpora projektov
  • identifikácia a prioritizácia úzkych miest end to end procesov
  • participácia na riadení výkonu
  • vyhodnocovanie prínosov opatrení
  • spolupráca pri implemantácii navrhnutých zmien
  • kontinuálne získavanie a vyhodnocovanie spätnej väzby od zamestnancov
  • sledovanie KPI

Ak máš:

  • chuť riešiť problémy, posúvať  veci
  • ak ťa motivujú splnené úlohy
  • rozumieš biznis procesom v obchodnej spoločnosti
  • zažitú skúsenosť s E2E procesmi
  • vieš identifikovať priestor na zlepšenie
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • aktívne využívaš excel, power point
  • a chceš sa naďalej rozvíjať v dynamickom prostredí

... si ten, koho v tíme radi privítame :)

Začiatok spolupráce dohodneme spolu.

Nástupná základná mzda závisí výhradne od skúseností, kvalifikácie a seniority kandidáta (je to individuálna dohoda). Na prvé tri mesiace minimálne ponúkame základnú mesačnú mzdu vo výške 1 050 EUR, čo je však reálne 1 300 EUR priemerne, keďže ku základnej mzde je potrebné prirátať odmenu za hospodársky výsledok spoločnosti a odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu:

Ak ťa ponuka zaujala, daj nám o sebe určite vedieť najneskôr do 7.12.2021.

Zavolaj, alebo rovno pošli svoj krátky životopis alebo motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa