Pridať inzerát

Koordinátor montážno-servisnej siete (HVAC)

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská 837/31, Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už to u nás nie je  len o elektrine a plyne. Enormne rastie i portfólio našich zákazníkov v oblasti v oblasti HVAC produktov. Koordinácia všetkých potrebných  synergií pre úspešné riešenie aj tej najnáročnejšej požiadavky každého jedného zákazníka získava patričnú dôležitosť. Práve preto hľadáme akčného a flexibilného koordinátora našej montážnej a servisnej dodávateľskej siete.

Kvalita a rýchlosť našich služieb nesmie klesať, preto ak uvažuješ o zmene a máš za sebou podobnú skúsenosť, určite sa nám ozvi! Pomôž nám podporiť rozvoj nášho biznisu, nech rastie spokojnosť našich zákazníkov!

Čo bude konkrétne tvojou úlohou?

  • telefonická komunikácia so zákazníkom a dohodnutie termínov výkonov pre internú aj externú montážno-servisnú sieť HVAC podľa dohodnutých KPI
  • riadenie siete dodávateľov a kontrahovanie montážnych a servisných partnerov (kapacity, výkon, cenotvorba a pod.)
  • plánovanie výkonov podľa dostupných kapacít, dohodnutých pravidiel  a pokynov nadriadeného a ich evidencia v systéme
  • komunikácia s technickou sieťou a externými dodávateľmi za účelom plánovania a potvrdzovania ich výkonov
  • určovanie optimálnych trasovníkov pre montážnu sieť
  • denná kontrola KPI platných pre montážnu sieť, ich komunikácia s dotknutými a eskalácia ich neplnenia
  • verifikácia ukončenia zásahov u zákazníka a kompletizácia podkladov na ich fakturáciu v systéme
  • riešenie reklamácií so zákazníkmi, montážno-servisnou sieťou a dodávateľmi, evidencia v systéme
  • pravidelný reporting vyťaženia montážnej siete nadriadenému
  • spolupráca s inovačným oddelením pri zavádzaní nových produktov a ich zabezpečenie pre montážnu sieť

Ak máš:

  • skúsenosť s koordináciou práce, služieb, ľudí, prípadne si viedol E2E projekty
  • organizačné schopnosti, vieš nastavovať ciele, určovať priority, nevadí ti operatíva
  • máš technické zázemie (štúdium, prax, základné informácie HVAC oblasť)
  • baví ťa riešenie problémov, vieš dotiahnuť všetky záležitosti do konca
  • si komunikatívny, samostatný, rýchly a vieš analyticky rozmýšľať
  • vieš porozumieť biznis procesom v obchodnej spoločnosti
  • si proaktívny a chceš sa naďalej rozvíjať v dynamickom prostredí

... si ten, s kým by sme sa radi stretli.

Čo ponúkame?

Určite priestorov: pre sebarealizáciu. Stabilné zamestnaním v dynamickej spoločnosti. Podpora z každej strany. Zázemie veľkej spoločnosti. Tešiť sa môžeš na zaujímavé benefity, keďže nám záleží na pracovnom komforte našich zamestnancov. Máme dovolenku navyše, nadštandardné príspevky na stravovanie, finančnú podporu zo sociálneho fondu, služobný mobil aj na súkromné ​​účely, či rôzne spoločenské i športové podujatia organizované spoločnosťou. Ak rád pomáhaš, môžeš sa zapojiť do mnohých dobrovoľníckych činností. Sme tiež environmentálne zodpovední a vlastnými iniciatívami dbáme na to, aby naša planéta bola o čosi zelenšia.

Nástupná mzda závisí výhradne od skúseností, kvalifikácie a seniority kandidáta (je to individuálna dohoda). Na prvé tri mesiace minimálne ponúkame základnú mesačnú mzdu od 960 EUR, čo je však reálne 1 340 EUR  priemerne, keďže ku základnej mzde sa u nás pripočítava odmena za hospodársky výsledok spoločnosti a odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu

Ak ťa ponuka zaujala, daj nám o sebe vedieť! Tešíme sa na tvoje CV-čko, na ktoré počkáme do 3.10.2021.

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Adresa spoločnosti