Pridať inzerát

Obchodný zástupca B2B

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská 837/31, Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s. hľadáme šikovného obchodníka, ktorý má silnú orientáciu na ciele a výsledky, je proaktívny a zároveň rád pracuje v tíme.

Náš nový kolega u nás bude:

• aktívne vyhľadávať obchodné príležitosti a získavať nových zákazníkov
• sledovať a vyhodnocovať požiadavky zákazníkov
• poskytovať individuálnu starostlivosť zákazníkom
• vypracovávať a osobne prezentovať obchodné a cenové ponuky pre zákazníkov
• vykonávať analýzu potrieb zákazníkov v oblasti technickej, obchodnej a finančnej
• spolupracovať pri tvorbe obchodnej stratégie, plánov marketingových aktivít a zákazníckych eventov
• mapovať situáciu na trhu a trendy v oblasti energetických riešení
• zabezpečovať obchodné aktivity v oblasti priemyselných zákazníkov s podporou v oblasti sieťových pripojení, použitia distribučnej sústavy, distribučných služieb, a segmentovo orientovaných produktov

Miesto výkonu práce: Košice

Čo očakávame?

  • aspoň 2 ročnú prax na rovnakej alebo podobnej pozícii
  • ukončené VŠ vzdelanie (technické alebo ekonomické zameranie) - výhodou
  • orientáciu v oblasti elektroenergetiky, trhu s energiami a situáciou na Slovensku v tomto sektore
  • užívateľskú úroveň štandardných MS Office balíkov
  • vodičský preukaz sk.B , aktívny  a viacročný vodič - podmienkou

Čo ponúkame?

Stabilné zamestnanie v regióne. Tešiť sa môžeš aj na dovolenku navyše, nadštandardné stravné lístky, finančnú podporu zo sociálneho fondu, služobný mobil aj na súkromné účely či podujatia organizované spoločnosťou. Ak rád pomáhaš iným, môžeš sa zapojiť aj do mnohých dobrovoľníckych aktivít.

Nástupná základná mzda je minimálne od 1 130 EUR. Finálna mzda je však predmetom individuálnej dohody s vybraným kandidátom. V prípade obojstrannej spokojnosti môžeme mzdu navýšiť už po skúšobnej dobe aj po roku. Priemerný mesačný hrubý príjem je pri uvedenom základe počas skúšobnej doby minimálne 1 580 EUR. V tomto priemere je totiž zarátaná základná mzda, odmena za hospodársky výsledok spoločnosti a odmena za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

 Predpokladaný dátum obsadenia pracovného miesta je september 2021, ale vieme sa aj dohodnúť.

Na životopis počkáme do 23.7.2021.

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Adresa spoločnosti