Pridať inzerát

Elektromontér pre výstavbu - Košice

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Východoslovenská distribučná, a.s. obsadzuje miesto elektromontér - výstavba pre pracovisko Výstavba elektrických staníc.

Elektrická stanica predstavuje kľúčový element distribučnej sústavy. Jej technický stav vyžaduje primeranú starostlivosť, aby sme zabezpečili vysokú spoľahlivosť distribúcie elektriny. Rekonštrukcia alebo výstavba elektrickej stanice vykonávajú len odborne spôsobilí pracovníci. Práve takého odborníka do profesionálneho tímu hľadáme.

Naša spoločnosť ponúka prácu v kvalifikovanom prostredí. Kladieme veľký dôraz na kvalitné pracovné nástroje, ochranné a pracovné pomôcky, náradie a materiály. Máme vysoký rešpekt k pravidlám bezpečnosti pri práci.

Čo ťa u nás čaká?

Ako náš nový kolega - elektromontér pre výstavbu, budeš zabezpečovať kvalifikované práce na silových technológiách pri rekonštrukciách alebo výstavbe elektrickej stanice.

Spolu so svojim tímom budeš zabezpečovať montáž kompletnej VVN, VN alebo NN elektrickej inštalácie.  Budeš mať možnosť realizovať montáž prvkov, akými sú vypínače, odpínače, prístrojové transformátory, výkonové transformátory, rôzne druhy kabeláží, uzemňovacie sústavy a pod.

Ak máš podobné skúsenosti, elektrotechnické vzdelanie a potrebné spôsobilosti, určite sa nám ozvi.

Čo ti ponúkame?

Stabilné zamestnanie v regióne. Zaučenie skúsenými kolegami a neustále rozširovanie odborných zručností. Tešiť sa môžeš aj na dovolenku navyše, nadštandardné stravné lístky, finančnú podporu zo sociálneho fondu, služobný mobil aj na súkromné účely či podujatia organizované spoločnosťou. Ak rád pomáhaš iným, môžeš sa zapojiť aj do mnohých dobrovoľníckych aktivít.

Nástupná základná mzda je s finálnym kandidátom dohodnutá individuálne. Mzdu navyšujeme už po skúšobnej dobe, potom po roku. Priemerný hrubý mesačný príjem je však na začiatku však 850 EUR, keďže k základnej mzde sa pripočítava odmena za hospodársky výsledok spoločnosti a odmena za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný dátum obsadenia pracovného miesta: dohodou (február - marec)

Ak máte zaujme, určite sa nám ozvite čo najskôr. Na Vaše životopisy počkáme do 18.1.2021. Doručeným životopisom sa budeme venovať ale aj priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Adresa spoločnosti