Pridať inzerát

Údržbár-elektromechanik

VURAL a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hod.Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 1000-1200€ brutto v závislosti od praxe kandidáta.Základná mzda5-7€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe + variabilná zložka mzdy vo výške 30-100% základnej mzdy + výkonnostný bonus. V prípade záujmu možnosť práce nadčas počas víkendov - nadčasy sú vyplatené vo výplate za mesiac, kedy boli urobené.
  • Termín nástupu: ihneď, resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení výrobnej prevádzky
- diagnostika chýb a porúch mechanických, pneumatických a elektrických častí zariadení
- pravidelné preventívne prehliadky a bežná údržba elektrotechnických zariadení a výrobných strojov
- zapájanie rozvádzačov všetkých druhov, napájanie silnoprúdových celkov a obvodov
-zapájanie meracích, ovládacích a signalizačných prístrojov a zariadení
-opravy zložitých elektrotechnických častí strojov a zariadení

- práca v 1-zmennej prevádzke pondelok - piatok
- stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona
- výkonnostné prémie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príjemné pracovné prostredie

Prosíme záujemcov zaslať profesný životopis na adresu personalne@vural.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 roky v strojárskej výrobe

- odborná spôsobilosť §22 vyhlášky 508/2009 Z.z.
-skúsenosti v elektroúdržbe a mechanické zručnosti
- zváračský preukaz - MIG/MAG
- čítanie technických výkresov
- spoľahlivosť, precíznosť, zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt