Pridať inzerát

Junior konštruktér

VÚMZ SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Černík
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy, celková mzda bude prehodnotená na osobnom pohovore, kde sa dojedná výška variabilnej zložky mzdy.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie jednoduchých 3D modelov, kreslenie 2D výkresov a tvorba kusovníkov
- Operatívne riešenie a návrhy pri zmenách v dokumentácii alebo zmenách požiadaviek
- Práca s konfiguráciami (diely/zostavy)
- Ovládanie noriem pre tvorbu výrobnej dokumentácie
- Práca s 3D konštrukčným programom Solid edge.

- práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z viac ako 10 jedál denne
- príjemné pracovné prostredie rodinného typu
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch
- nepracujeme na normy, ani pod stresom
- nie sme automotive, nehráme sa na sekundy
- nezameriavame sa na kvantitu, ale na kvalitu
- koncoročné odmeny
- každoročné prehodnocovanie platu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate podmienky, ktoré máme vyššie uvedené, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu hrsc@vumz.sk. Pracovná pozícia vyžaduje znalosť slovenského jazyka, preto nie je vhodná pre kandidátov zo zahraničia bez znalosti nášho jazyka. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- práca s kresliacimi programami a modelovaním v 2D/3D je vítaná
- prax na podobnej pozícii
- platný vodičský preukaz
- pracovitosť, ochota učiť sa, spoľahlivosť, flexibilita

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Párovská 28
949 01 Nitra
www.vumz.sk