Pridať inzerát

Samostatný operátor výroby káblov

VUKI a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybničná 38, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 300 EUR/mesiac(1050 ,- nástup, 1300,- po zaškolení, mzda sa skladá zo základnej zložky a osobného hodnotenia)
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná komplexná práca na kabelárskych zariadeniach (nastavenie a spustenie stroja, výroba, finálny výrobok), nejedná sa o pásovú výrobu
- práca na 2 zmeny

- práca v stabilnej spoločnosti
- 37,5 h týždenný fond pracovného času
- u zamestnancov mladších ako 33 rokov 5 dní dovolenky naviac po roku zamestnania
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- stravné nad rámec zákona
- príplatky nad rámec ZP podľa interných kritérií
- ročné prémie podľa ziskovosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti VUKI a.s.
Všetky životopisy starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa aj zložitejšie operácie vo výrobe
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť

Výroba a predaj káblov a káblového príslušenstva, elektroizolačných lakov a živíc, súvisiaci výskum a vývoj, skúšobníctvo, technická normalizácia a expertízna činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov