Pridať inzerát

Pracovník zákazníckeho servisu

VUKI a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybničná 38, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 350 EUR/mesiac1200,- € nástup, 1350,- € po skušobnej dobe (mzda sa skladá zo základnej zložky a variabilného osobného hodnotenia)
  • Termín nástupu: ASAP, najneskôr do 1.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manažment objednávok, preberanie, potvrdzovanie, evidencia
• aktualizácia databázy objednávok, cenníkov, obchodných partnerov v internej databáze
• manažment expedícii, príprava podkladov k expedícii
• aktívne propagovanie a zvyšovanie hodnoty objednávok, komunikácia so zahraničnými partnermi
• obchodná korešpondencia so zákazníkmi, kalkulácie, cenové ponuky, spracovanie kúpno - predajných zmlúv
• správa účtov zákazníkov
• práca so systémom Helios Orange, fakturácia, vystavovanie prepravných dokladov
• kontrola kompletnosti dodávky v zmysle interných predpisov a požiadavky zákazníka
• predaj cez pokladňu, denná uzávierka
• komunikácia s prepravcami a zákazníkmi

- práca v stabilnej spoločnosti
- u zamestnancov mladších ako 33 rokov 5 dní dovolenky naviac po roku zamestnania
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- stravné lístky nad rámec zákona
- ročné prémie podľa ziskovosti
- 37,5 hod úväzok

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti VUKI a.s.
Všetky životopisy starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer vítaný

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti, schopnosť jednať s klientmi, flexibilita, tímový hráč, vôľa učiť sa nové veci, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať efektívne a dodržiavať stanovené termíny

Výroba a predaj káblov a káblového príslušenstva, elektroizolačných lakov a živíc, súvisiaci výskum a vývoj, skúšobníctvo, technická normalizácia a expertízna činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VUKI a.s.
Rybničná 38
831 07 Bratislava 36