Pridať inzerát

Manažér oddelenia zdravotného poistenia - región NR

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

  • Miesto práce: Región Nitra, Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacod 2 100 € brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za veľkými vecami sú väčšinou veľkí ľudia. Preto do našich radov neustále hľadáme profesionálov, ktorí majú záujem a drive podieľať sa na transformácii a inováciách, ktoré VšZP prináša svojim klientom.

O Vás -  čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti:

  • Vedenie oddelenia zdravotného poistenia za oblasť registra poistencov a platiteľov, výberu poistného, kontroly a ročného zúčtovania (backoffice činnosti)
  • Vedenie a budovanie tímov v rámci oddelenia s cieľom zvyšovať osobnostný a profesijný rozvoj tímlídrov
  • Proaktívne a kreatívne pristupovať k hľadaniu nových riešení, možností na zlepšenie a inovácie na zefektívnenie procesov, schopnosť komunikovať  zmeny
  • Viesť otvorenú komunikáciu, poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu
  • Zavádzanie merateľných parametrov pre hodnotenie zamestnancov
  • Kontrolovať dodržiavanie pracovných postupov zamestnancov pri zabezpečovaní činností a úloh
  • Schopnosť oboznamovať sa s legislatívnymi zmenami v oblasti zdravotného poistenia, ich následná implementácia do praxe
  • Koordinácia aktivít pri zmenách procesov a zabezpečovanie komunikácie v spolupráci s viacerými organizačnými útvarmi

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

• Multisport program,
• Príspevky na zdravotnú starostlivosť,
• Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na
rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa,
sociálna výpomoc),
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona, flexibilný pracovný čas, sick day,
• Kariérny rast a osobnostný rozvoj,
• Flexibilný pracovný čas, sick day,
• Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia
a ešte mnoho iného...

...pretože VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v manažérskej pozícii v oblasti zdravotného poistenia a finančnej oblasti min. 3 roky

Počet rokov praxe

3

O Vás - aká/aký ste a čím disponujete:

  • Analytické myslenie
  • Zmysel pre detail
  • Schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie, navrhovať riešenia, rozhodovať
  • Schopnosť implementovať zmeny, navrhovať opatrenia a riešenia na zefektívnenie procesov
  • Dôslednosť, efektívna práca, asertivita, predvídavosť
  • Schopnosť  samostatne riešiť problémy, rozmýšľanie v súvislostiach
  • Výborné komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • Schopnosť dotiahnuť veci do konca
  • Schopnosť motivovať ľudí
  • Orientácia na výkon a plnenie termínov
  • Flexibilita a otvorenosť voči zmenám
  • Prokliensky prístup na interného a externého zákazníka
  • Schopnosť čeliť stresovým situáciám a zvládnuť prácu v časovej tiesni
  • Schopnosť mať nadhľad
  • Ovládanie práce s PC – pokročila úroveň - MS Word, MS Excel, MS Outlook, Powerpoint
  • Skúsenosti s riadením backoffice činností a centralizáciou činností
  • Skúsenosti s riadením viac ako 10 ľudí
  • Prax v manažérskej pozícii v oblasti zdravotného poistenia a finančnej oblasti  min. 3 roky

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou a najdlhšie pôsobiacou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia na kontaktných miestach, ktoré sú rozmiestnené na celom území našej republiky. Približne 58 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov